Ivana Vlasáková

S nadváhou jsem bojovala několik let. Po 3 měsících ve Světě zdraví jsem shodila 6 kilo

před

po

S nadváhou jsem bojovala několik let. Po 3 měsících ve Světě zdraví jsem shodila 6 kilo

Několik let jsem se potýkala s nadváhou. Nikdy mi to nebylo lhostejné, nicméně různé diety, které jsem zkoušela, nezanechaly na mé váze žádný větší výsledek. Pokud jsem dosáhla nějakého úbytku váhy, téměř vždy se dostavil jo-jo efekt. A tak to šlo několik let. Ručička na váze se pohybovala dolů a zase nahoru...
 
Řekla jsem si, že nemůžu nic ztratit
 
Jednoho dne, jsem v práci dostala poukázku na diagnostiku těla do Světa zdraví. Řekla jsem si, že nemůžu nic ztratit, a tak jsem se objednala. Po prvním měření ve Světě zdraví mě šokoval naměřený metabolický věk, podle kterého jsem byla o 10 let straší než má matka!
 
Zdravě jíst, víc se hýbat a nezapomínat na vodu
 
To byl pro veliký impuls a pustila jsem se do toho. Po celou dobu se mi věnovala výživová specialistka Věra Bittnerová. Společně jsme stanovily cíl – shodit 15 kg. Dostala jsem výživový plán na míru a s ním i doporučené potraviny. Přidala jsem také lehký pohyb a hlavně jsem začala dodržovat pitný režim. A šlo to!
 
I když to pak šlo pomaleji, cítila jsem, že stále hubnu
 
Za první 3 měsíce jsem zhubla 6 kg. Pak to šlo pomaleji, ale pořád to šlo dolů. Celkový váhový úbytek za rok byl téměř 17 kg. Moc bych chtěla poděkovat paní Bittnerové za lidský a profesionální přístup. A každému, kdo chce se sebou něco udělat, tak vřele doporučuji konzultaci s odborníky ze Světa zdraví. Jde to!
 
Já jedu dál - svůj boj s kily nevzdávám.

Tabulka výsledků

Ivana Vlasáková

Věk: 58
Výška: 161 cm
-16.9 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 84.8 kg 67.9 kg
Obvod pasu 104 cm 85 cm

Další příběh

před

po

Ivona Škarpecká

Do Světa Zdraví mě v březnu 2018 přivedla nabídka z Facebooku na jedinečnou, osobní metabolickou diagnostiku KNT s rozborem krve a odborným poradenstvím specialisty. Za posledních 10 let jsem pomalu, potichu, ale jistě nabrala 25kg a má beznaděj, ztráta sebevědomí a kondice mě pomalu, ale jistě přiváděla k zoufalství. Ačkoli jsem podstupovala všechny doporučené postupy k zhubnutí, pravidelně jedla několikrát denně a pila, stále jsem nabírala. Nabídku Světa Zdraví jsem tedy využila a přihlásila se, s poslední a skomírající nadějí, že se něco změní.

Pozvánku na osobní setkání jsem dostala do týdne. A již první návštěva ve mne vzbudila novou naději a sílu. Nerozmýšlela jsem se dlouho a vstoupila...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví Karlovy Vary

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

495 415
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů