Ivana Vlasáková

S nadváhou jsem bojovala několik let. Po 3 měsících ve Světě zdraví jsem shodila 6 kilo

před

po

S nadváhou jsem bojovala několik let. Po 3 měsících ve Světě zdraví jsem shodila 6 kilo

Několik let jsem se potýkala s nadváhou. Nikdy mi to nebylo lhostejné, nicméně různé diety, které jsem zkoušela, nezanechaly na mé váze žádný větší výsledek. Pokud jsem dosáhla nějakého úbytku váhy, téměř vždy se dostavil jo-jo efekt. A tak to šlo několik let. Ručička na váze se pohybovala dolů a zase nahoru...
 
Řekla jsem si, že nemůžu nic ztratit
 
Jednoho dne, jsem v práci dostala poukázku na diagnostiku těla do Světa zdraví. Řekla jsem si, že nemůžu nic ztratit, a tak jsem se objednala. Po prvním měření ve Světě zdraví mě šokoval naměřený metabolický věk, podle kterého jsem byla o 10 let straší než má matka!
 
Zdravě jíst, víc se hýbat a nezapomínat na vodu
 
To byl pro veliký impuls a pustila jsem se do toho. Po celou dobu se mi věnovala výživová specialistka Věra Bittnerová. Společně jsme stanovily cíl – shodit 15 kg. Dostala jsem výživový plán na míru a s ním i doporučené potraviny. Přidala jsem také lehký pohyb a hlavně jsem začala dodržovat pitný režim. A šlo to!
 
I když to pak šlo pomaleji, cítila jsem, že stále hubnu
 
Za první 3 měsíce jsem zhubla 6 kg. Pak to šlo pomaleji, ale pořád to šlo dolů. Celkový váhový úbytek za rok byl téměř 17 kg. Moc bych chtěla poděkovat paní Bittnerové za lidský a profesionální přístup. A každému, kdo chce se sebou něco udělat, tak vřele doporučuji konzultaci s odborníky ze Světa zdraví. Jde to!
 
Já jedu dál - svůj boj s kily nevzdávám.

Tabulka výsledků

Ivana Vlasáková

Věk: 57
Výška: 161 cm
-16.9 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 84.8 kg 67.9 kg
Obvod pasu 104 cm 85 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Marta Nevrklová

Vřele doporučuji všem, co jsou ochotni se sebou něco dělat.

Do Světa zdraví jsme se přihlásili s manželem. Naším cílem je nějaké to kilo zhubnout a upravit si své zažívání. Během návštěv zjišťuji, jak...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Jihlava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

460 704
zhubnutých kilogramů
94
poraden
216
specialistů