Jarmila Veselá

„Se Světem zdraví mě život mnohem více baví“

před

po

„Se Světem zdraví mě život mnohem více baví“

Dnes už „neprofrčím“ kolem budovy Světa zdraví ve Valašském Meziříčí, aniž bych si v duchu nezanotovala větu „Se Světem zdraví mě život mnohem více baví“. Opravdu nepřeháním.

Pod vedením výživové specialistky Hanky Králové se z vás totiž opět stává „princezna“, kterou jste kdysi byla. Slečna Hanka umí lidi léčit nejen na těle, ale také na duši. Vím, o čem mluvím.

Do Světa zdraví mě přivedla kamarádka. Viděla, jak chodím zničená po devítihodinové (v tom lepším případě) pracovní době z malotřídní školy, kde učím tři spojené ročníky. A to jsem si ještě nesla tašku sešitů na opravování domů. Takže druhá „směna“ doma. Vidina šílená. Doma tři děti prvním stupněm povinné, hladový manžel, který „naštěstí“ po mně již větší aktivitu doma nevyžadoval. Sám chodil z práce dost vymluvený a unavený.

Do té doby jsem svou váhu a vůbec tělesný vzhled moc neřešila (v pubertě samozřejmě ano). Při výšce 157 cm a váze 60 kg (na začátku) jsem na tom nebyla až tak ZLE. Spíše jsem se řídila heslem „hlavně zdraví“, k čemu mi bude ideální postava, když neuvezu kolečka s hnojem (rodiče mívali menší hospodářství).

Nabídka Světa zdraví mě zaujala podrobnou diagnostikou …. především změřením míry stresu, kterému jsem vystavena při mém povolání, určením nemocí, které mě pravděpodobně (i vlivem rodinné anamnézy) jednou neminou. Řekla jsem si, buď teď na tom „zamakám“ nebo tady asi při tom všem vypětí, dlouho nebudu.

Zvolila jsem tříměsíční program. Říkala jsem si, buď mi to něco dá, nebo jsem vyhodila, „ne málo peněz“, jen tak do větru. Zpočátku mi dělalo problémy zapisovat svou skladbu jídelníčku, pohybovou aktivitu apod. do osobního deníčku, posléze jsem si zvykla. No, byla to práce navíc. Jinak to ovšem nešlo. Slečna Hanka musela vědět, co do sebe během dne soukám a co dělám.

Pochopila jsem, jak moje tělo funguje a co potřebuje. Věřte nevěřte, ale dnes už jen tak něco nepozřu. Vím, kdy mohu tělu dopřát sacharidy, aniž by se ukládaly do podoby tuků. Rozlišuji jednoduché (nepotřebné a jen tělo zatěžující) cukry a ty prospěšné. Vím, že ne všechny tučnější potraviny jsou špatné. Mám informace o glykemickém indexu, o kyselosti potravin. Vím, co znamená bod zakouření, jaký jsem tělesný typ, jaké specifické potřeby mám apod. Informací rozhodně nebylo málo. Do té doby to byly pro mě převážně neznámé pojmy.

 

Podařilo se mi 2 kg zhubnout, množství viscerálního tuku v těle se snížilo.

 

Nelituji, naopak. Kudy chodím, tudy pěju chválu a doporučuji. A že těch přátel a kamarádů mám.

A pokud řešíte peníze? Co vám budou platné, když zdravíčko a psychickou pohodu nebudete mít.

 

S pozdravem

Jaruš Veselá.

 

 

Tabulka výsledků

Jarmila Veselá

Věk: 42
Výška: 158 cm
-2.0 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 60.3 kg 58.3 kg
Obvod pasu 79 cm 73 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Dagmar Rožková

Opravdu to funguje bez pocitu hladu, vřele doporučuji

Dobrý den, jmenuji se Dagmar a je mi 65 let. Před třemi měsíci jsem se rozhodla, že se svou nadváhou, vlastně obezitou, musím něco udělat. Při...

0 kg
Poradna
Svět zdraví Ostrava

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
60.3 kg 27.6% 52.1% 4 79.0 cm 99.0 cm
60.3 kg 27.6% 52.1% 4 79.0 cm 99.0 cm
59.8 kg 27.5% 51.3% 4 74.0 cm 98.0 cm
59.0 kg 27.3% 51.4% 4 74.0 cm 98.0 cm
58.8 kg 26.9% 53.6% 4 74.0 cm 95.0 cm
58.9 kg 28.4% 53.3% 4 74.0 cm 95.0 cm
58.3 kg 27.1% 52.7% 4 73.0 cm 93.0 cm

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

437 943
zhubnutých kilogramů
94
poraden
220
specialistů