Tomáš Tomášek

Shodit přebytečná kila jde, ale má to svá pravidla. VŮLE, SPRÁVNÁ STRAVA, POHYB

před

po

Shodit přebytečná kila jde, ale má to svá pravidla. VŮLE, SPRÁVNÁ STRAVA, POHYB

Jmenuji se Tomáš Tomášek a je mi 30let.

S váhou mám problémy již od dětství. Svojí váhu jsem nikterak neřešil až do doby, kdy se ručička na váze zastavila na 143 kg. Zdravotní stav jsem neměl nijak dobrý, o kondici nemluvě. Začal jsem na internetu vyhledávat články o hubnutí. Jak nejlépe zhubnout a udržet si cílovou váhu.

Popravdě, jsem pročítáním článků a rad strávil spousty hodin. Po nějakém čase jsem se do toho pustil.

Ubral jsem pouze množství jídla (o zdravé stravě jsem nechtěl ani slyšet ) a začal se hýbat. Po necelém roce snažení a dření, jsem shodil 16kg. To jsem považoval za velký úspěch, ale od té doby se má váha neměnila, a já pomalu ztrácel vůli, až jsem se na to dření a hladovění vykašlal. Samozřejmě váha mi pomalu začala opět stoupat. Po půl roce se ručička zastavila na 133kg, což se mi nelíbilo. Řekl jsem si, že s tím musím zase něco dělat. Nevím jak, ale jak se říká ,, jak na zavolanou“, jsem potkal osobu, která mi řekla, že v Litoměřicích otevírají pobočku Světa zdraví.

Dobře, zkusím to, pomyslel jsem si. Měl jsem však skeptické myšlenky, přes to jsem tam ale zašel.

Hned na první návštěvě jsem se divil, jak jsou obě paní, asistentka i specialistka, usměvavé a milé. Měření skončilo dle předpokladů, 132kg, metabolický věk 65 let atd. 

Jdu do toho, řekl jsem ( a dodnes nelituji).

Následovalo sestavení jídelníčku a pravidelné kontroly. Se změnou stravy jsem překvapivě neměl žádný problém. Spíše naopak, celkem dobré jídlo a hlavně dostatek. Přidal jsem nějaký ten pohyb a po prvním týdnu dodržování jídelníčku jsem byl hned lehčí o několik kg. To mě nakoplo. Další a další kontroly přinášely a doposud přinášejí pro mě dobré zprávy.

 

Do Světa zdraví v Litoměřicích docházím něco málo přes 2 měsíce a za tuto dobu jsem shodil neuvěřitelných 13kg a 12cm v pase.

 

Dnes se již těším na další návštěvy.

Hlavně na ty dvě milé a usměvavé paní, Alenu Chudobovou a Verču Hodysovou. Moc jim děkuji za podporu.

S těmito super pomocníky to jde lépe. Pevně věřím, že i na dalších pobočkách jsou takoví báječní lidé jako v Litoměřicích..

Všem, co chtějí shodit nějaké to kilo, doporučuji Svět zdraví. Funguje to skvěle, ale jak jsem psal ,,má to svá pravidla“.

Tabulka výsledků

Tomáš Tomášek

Věk: 32
Výška: 171 cm
-21.5 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 132.1 kg 110.6 kg
Obvod pasu 140 cm 113 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Daniela Novotná

Vždycky jsem měla pár kilo navíc. K tomu, abych je shodila, mi ale chyběl pevný řád

Nebyla jsem nějak extra silná, ale pár kilo tam pořád bylo navíc. Už dlouho jsem chtěla hubnout, zkoušela jsem mnoho diet, ale marně. Chyběl...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví Beroun

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

424 052
zhubnutých kilogramů
95
poraden
220
specialistů