Bozena Otisková

Šlo to krásně.

před

po

Šlo to krásně.

Je mi 71 let. Už delší dobu se potýkám s nadváhou. I když jsem se celý život snažila jíst zdravě, začala jsem mít menší zdravotní problémy a zadýchávala jsem se. Uvědomovala jsem si, že něco dělám špatně, včetně pitného režimu. Nikdy není pozdě na to požádat o odbornou pomoc ve Světě Zdraví a dnes vím, že jsem nic lepšího udělat nemohla. Pod dohledem výživové poradkyně Bc. Kateřiny Dronské to šlo krásně. Za 6 měsíců jsem zhubla 8 kg. Naučila jsem se správně stravovat, objevila jsem spoustu nových a chutných jídel i potravin, které dříve v mém jídelníčku nebyly. Naopak jsem zjistila, které potraviny pro mne nejsou vhodné. Hubnutí se Světem zdraví všem doporučuji. Je to investice, která se vyplatí, protože je to investice do vlastního zdraví.

Díky p. Dronské budu v tomto životním stylu pokračovat i nadále, protože si chci ještě dlouho ve zdraví užívat přítomnost svých dětí, vnoučat, pravnoučat, cítit se lépe, zdravě, sebevědomě.

 

Tabulka výsledků

Bozena Otisková

Věk: 71
Výška: 165 cm
-7.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 87 kg 79.6 kg
Obvod pasu 105 cm 99 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Dana Vodrážková

Musíme se líbit samy sobě

Jmenuji se Dana, je mi 52 let. Od narození se pohybuji pomocí 2 francouzkých berlí. Už vy svých 12 letech jsem se ptala tatínka, zda jsem tlustá...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Most

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 091
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů