Hana Vašíčková

Snažila jsem se zdravě jíst i cvičit, ale můj boj s váhou neměl konce. Teď jsem o 23 kg lehčí!

před

po

Snažila jsem se zdravě jíst i cvičit, ale můj boj s váhou neměl konce. Teď jsem o 23 kg lehčí!

Na konzultaci do Světa zdraví mě přihlásila dcera, protože věděla, že stále bezvýsledně bojuji se svojí váhou. 

Vhodné a nevhodné potraviny. To mi jinde nenabídli

Po první konzultaci mě zaujalo, že Svět zdraví nabízí nejen rozbor krve, ale teké metodu, která dokáže vyhodnotit pro mě potraviny vhodné a nevhodné. Také jsem byla překvapená zjištěním, že jím vlastně málo.

 

Přestože jsem se snažila zdravě stravovat a sem tam i cvičit, výsledky byly bohužel jen nepatrné.

 

Práce v kanceláři a sedavé zaměstnání udělá své...

Pracuji v kanceláři, což znamená prakticky sedavé zaměstnání a hodně nepravidelná strava. Proto bylo pro mě také nejtěžší naučit se jíst pravidelně - každé cca 3 hodiny a také vyloučení některých metabolicky nevhodných potravin z jídelníčku, jako například mých oblíbených rajčat, která mi vyšla v testu bohužel jako nevhodná potravina.

Ze 2 na 4 kila za měsíc

Miroslava Vránová: Přestože se paní Vašíčkové dařilo již od začátku dobře hubnout z tuků, což zdravým způsobem bez pohybu znamená cca 2 kg tuku měsíčně, po vyřazení nevhodných potravin to najednou poskočilo i o 4 kg za měsíc.

A sport raději ráno než navečer

K takovému skoku vedlo i společné zjištění, že je lepší odpolední běh přesunout na ráno, kdy se tělo pěkně nastartuje a dokáže si spalovat tuky po delší část dne. Pěkně se tak nastartoval celý metabolismus a už nic nebránilo tomu, hubnout rychleji.

 

Po roce docházení na konzultace se mi zlepšil i můj zdravotní stav, lépe spím a také nejsem tak unavená jako dřív.

 

Z původní váhy 93 kg jsem zhubla na 70 kg. Jsem spokojená a cítím se velmi dobře! Tímto děkuji za vstřícný přístup a podporu při mém snažení paní Miroslavě Vránové a celému kolektivu Světa zdraví v Břeclavi.

Miroslava Vránová: Paní Vašíčkové se nejen podařilo zhubnout 23 kg, ale podle metabolického věku omládlo jeji tělo o 12 let. Musela také obměnit šatník, protože na bocích zhubla 21 cm a v pase dokonce neuvěřitelných 25 cm, což už je pořádně na oblečení znát!

A co se týče samotného hubnutí v tucích, jak je znát z úbytku centimetrů, bylo to taky krásné číslo a to celých 16,6 kg jen v tucích, což je v přepočtu přes 66 kostek másla! Z vnitřních tuků, které se ukládají na orgánech a ty se pak špatně prokrvují a hůře fungují, paní Hana dokázala za rok spálit 4 kg tuku, což je dalších 16 kostek másla. A podotýkám, že vnitřní tuk se sportem odbourává velice těžko, aby si tělo totiž začalo brát zásoby z vnitřního tuku, musíte se doslova "projíst" k hubnutí.

Dokážete si představit za rok spálit a tělem "přefiltrovat" 82 kostek másla?  Je to podle mě obrovský úspěch a jsem na paní Hanku velmi pyšná.

Tabulka výsledků

Hana Vašíčková

Věk: 48
Výška: 163 cm
-23.2 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 93 kg 69.8 kg

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Anna Jakšová

Moje výživová poradkyně - paní Zdeňka Šigutová mi vše vysvětlila a ochotně odpověděla na všechny mé dotazy.

  Dobrý den, jmenuji se Anna Jakšová, je mi 45let.     Za 3 měsíce jsem zhubla 4,5 kg.    Do Světa zdraví ve...

-4 kg
Poradna
Svět zdraví Znojmo

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů