Dana Kvapilová

Splnila jsem to, co jsem si předsevzala. Navíc se cítím se dobře a jsem plná energie

před

po

Splnila jsem to, co jsem si předsevzala. Navíc se cítím se dobře a jsem plná energie

Již delší dobu jsem přemýšlela o tom, co jím a co mi jídlo dává. Takže když jsem od přítele dostala poukázku do Světa zdraví v Jičíně, s radostí jsem ji přijala. Brala jsem to jako výzvu pro uvědomění si důležitosti skladby jídla.  Potřebovala jsem se také s někým odborně poradit, co jíst o noční službě, abych druhý den mohla správně fungovat bez velké únavy a výkyvů v náladě.
 
Už na prvním setkání mě specialistka příjemně překvapila
 
Hned při prvním setkání s paní Henychovou, mou výživovou specialistkou, jsem cítila milý a sympatický přístup a snahu mi poradit. Při měření jsme společně zjistily, co je třeba zlepšit. 
Dostala jsem výživový deníček a začala si zapisovat jednotlivé porce.
 
Učila jsem se myslet na jídlo dopředu
 
Nebylo pro mě zpočátku jednoduché si uvědomit, že je třeba myslet na jídlo dřív, než dostanu hlad. Mít předem přichystané suroviny, abych si mohla rychle a chutně připravit jednotlivá jídla. Také jsem si postupně zvykala na časové rozvržení a přípravu svačin do práce. Začala jsem více jíst zeleninu, oblíbila si luštěniny a žitné pečivo. 
 
Pokaždé jsem dostala spoustu rad a nápadů. Ale také pozvbuzení
 
Cítila jsem se ve Světě zdraví opravdu spokojeně. Vždycky jsem se na kontrolu těšila, i když jsem se obávala, že výsledky z měření nebudou takové, jaké jsem si přála. Nejdříve jsem sama se sebou bojovala. Postupně jsem ale přišla na to, co a kdy jíst a uvědomila si, že touto cestou chci pokračovat dál. 
 
Musela jsem 3 měsíce dojíždět. Ale mělo to smysl
 
Po 3měsíčním dojíždění do Jičína mám radost, že jsem si splnila to, co jsem si předsevzala – cítím se dobře a jsem plná energie. Navíc jsem ubrala centimetry v pase i přes boky, což je příjemný bonus.
 
Děkuji paní Henychové za její odbornou pomoc, podporu a úsměv. To vše mi pomohlo zvládnout mé pochyby o výsledku. Jsem ráda, že mohu ještě docházet na občasné přeměření a pro rady. Je mi zde vždy příjemně a vždy se na kontroly těším.
 
Ještě jednou děkuji a přeji hodně spokojených klientů a klientek.

Tabulka výsledků

Dana Kvapilová

Věk: 50
Výška: 156 cm
-3.1 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 51 kg 47.9 kg
Obvod pasu 78 cm 74 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Dagmar Kubánová

Cítím se plná enegie

Jmenuji se Dagmar Kubánová, je mi 42 let a nikdy jsem neměla problémy s nadváhou. Před třemi lety jsem dostala infarkt myokardu a tím se mi...

-15 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů