Jarmila Kubišová

Společně s věkem začala přibývat i kila. Nikdy jsem netrpěla extra nadváhou, ale když se mi začaly dělat faldíky a oblečení bylo těsnější, řekla jsem si dost.

před

po

Společně s věkem začala přibývat i kila. Nikdy jsem netrpěla extra nadváhou, ale když se mi začaly dělat faldíky a oblečení bylo těsnější, řekla jsem si dost.

Společně s věkem začala přibývat i kila. Nikdy jsem netrpěla extra nadváhou, ale když se mi začaly dělat faldíky a oblečení bylo těsnější, řekla jsem si dost. Nejdřív jsem se snažila dát pár kilo dolů sama, ale výsledky nic moc. Bylo to takové  známé “začnu od pondělka” nebo “od začátku měsíce”, ale skutek utek.

Pak jsem na internetu narazila na stránky Světa zdraví a rozhodla jsem se, že to zkusím. Objednala jsem se na konzultaci, kde jsem absolvovala vstupní pohovor, na základě kterého mi byl sestaven jídelníček. Musela jsem kompletně změnit stravovací návyky a hlavně začít dodržovat pitný režim. Už po následující návštěvě se váha pohla směrem dolů a já jsem měla příjemný pocit.

Během půl roku se mi podařilo dát dolů 10 kg a cítím se skvěle.

Tabulka výsledků

Jarmila Kubišová

Věk: 48
Výška: 173 cm
-12.0 kg
před po
Hmotnost 74.2 kg 62.2 kg

Další příběh

před

po

Eva Řezačová

Výsledky konzultace mě vyděsily. Mé tělo se cítilo o 20 let starší!

Je mi 59 let a povím vám, proč mě má cesta zavedla až ke dveřím Světa zdraví. Při preventivní prohlídce u svého praktického lékaře mi byly zjištěny...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů