Anna Füriová

V redukčním programu mě nezastavilo ani těhotenství

před

po

V redukčním programu mě nezastavilo ani těhotenství

Do Světa zdraví jsem přišla kvůli narůstající váze. Ale během redukčního programu, který mi byl sestaven na míru, jsem zjistila, že jsem těhotná.

Během těhotenství jsem tolik nepřibrala

Od mojí specialistky jsem dostala doporučení, jak se mám při těhotenství stravovat. Poradila mi také, jaké doplňky mám užívat, aby váha nestoupala a abych se dovyživila i s miminkem. Díky mojí specialistce Lucii Kulkové nebyl nárůst v mém těhotenství velký.

Chci všem poděkovat za péči, která mi po celou dobu mého programu byla věnovaná a určitě všem doporučuji Svět zdraví navštívit. 

Tabulka výsledků

Anna Füriová

Věk: 42
Výška: 158 cm
2.0 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 93.4 kg 95.4 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Lucie Benešová

Lucie Benešová

Před šesti měsíci jsem udělala radikální rozhodnutí se sebou něco udělat, když jsem to nechala dojít tak daleko. Moje váha byla již alarmující...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů