Stanislav Vyhlíd

Stanislav s námi zhubl 11 kg

před

po

Stanislav s námi zhubl 11 kg

Je to rok co jsme se s manželkou odhodlali navštívit Svět zdraví. Měl jsem nadváhu více jak 15kg, vysoký tlak, vysoký cholesterol... Změna jídelníčku, který byl ušitý na míru, dobré rady, trpělivost a pochopení paní Věry Kociánové způsobily, že se ručička na váze přeci jen začínala posouvat směrem dolů. Zdálo se to až neuvěřitelné. Nedalo mi to a vyzkoušel jsem si, už dávno odložený, oblek, ve kterém se mi kdysi i špatně stálo, natož pohybovalo.

Velikou odměnou byl nejen příjemný pocit ze zase dobře padnoucího obleku, ale i nalezená pětistovka v kapse saka. Váha teď ukazuje o 11 kg méně, cíl to ještě není, ale už teď mohu říci, že to stálo za to. Zjistit, že zelenina se dá upravit tak, aby chutnala, využít nové přílohy... atd. Za to vše musím poděkovat paní Kociánové, pro kterou je práce s klienty spíše posláním než prací.

Ještě jednou moc děkuji a přeji VÁM VŠEM do Světa zdraví další spokojené klienty.

Váš spokojený klient

Vyhlíd Stanislav,  Hradec Králové

 

Stanislav Vyhlíd

Věk: 70
Výška: 178 cm
-10.7 kg
před po
Hmotnost 113 kg 102.3 kg
Obvod pasu 124 cm 105 cm

Další příběh

před

po

Jaroslava Vecková

Stávající oblečení zmenšuji o 16 cm v pase a o 11 cm přes boky.

Jmenuji se Jaroslava a je mi 62 let. I když se v dospělosti téměř celý život potýkám s nadváhou, Svět zdraví jsem se rozhodla navštívit až v...

-16 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů