Jaroslava Vecková

Stávající oblečení zmenšuji o 16 cm v pase a o 11 cm přes boky.

před

po

Stávající oblečení zmenšuji o 16 cm v pase a o 11 cm přes boky.

Jmenuji se Jaroslava a je mi 62 let. I když se v dospělosti téměř celý život potýkám s nadváhou, Svět zdraví jsem se rozhodla navštívit až v momentě, když mi po vyšetření ultrazvukem lékař sdělil, že mám na vnitřních orgánech podstatně více viscerálního tuku, než jsem měla před třemi lety. Sama jsem si s tímto stavem nedokázala poradit. Asi čtyři měsíce před návštěvou Světa zdraví jsem totiž sama střídala dietní režim se svým běžným stravovacím režimem, ale bez efektu, neboť mi scházela pevná vůle.

Vzedmulo se ve mně odhodlání

Při první konzultaci ve Světě zdraví jsem po zvážení na přístroji TANITA obdržela tiskopis s grafy, na kterých kromě beztukové hmoty byly všechny moje zjištěné hodnoty v červených polích s doprovodným textem: „vaše hmotnost se nachází v oblasti obezity – zdraví ohrožující hodnota, množství tělesného tuku je extrémně zvýšené – významná zdravotní rizika, viscerální tuk hodnota 13 – riziko srdečních chorob, vysokého krevního tlaku, cukrovky“. Po tomto zjištění se ve mně vzedmulo odhodlání bezpodmínečně se pokusit tyto zjištěné hodnoty analýzy změnit k lepšímu. Motivací mi byla skutečnost, že jsem za objednané konzultace předem zaplatila nemalou finanční hotovost.

Výsledek k lepšímu byl vidět na každé konzultaci

Nutriční specialistka paní Kamila Myslíková mi dobře nastavila stravovací režim s ohledem na moji krevní skupinu 0+, vybavila mě brožurami, ze kterých jsem si doplnila svoje nabyté informace, týkající se dietního stravování za účelem snížení tělesné hmotnosti, dále mi určila termíny pravidelných konzultací.

Výsledek k lepšímu byl vidět na grafech po zvážení při každé konzultaci, což mi bylo také velkou motivací k dodržení doporučeného stravování po stanovenou dobu 6 měsíců. Za tuto dobu jsem docílila úbytku tělesné hmotnosti o 15,6 kg, při čemž úbytek tuků přestavoval 15,5 kg a došlo ke zvýšení beztukové hmoty o 10 %. Nízký obsah tělesné vody se zvýšil téměř na normální hodnotu a došlo ke snížení viscerálního tuku z hodnoty 13 na hodnotu 9.

Mám trvale nižší krevní tlak 

Snížení tělesné hmotnosti v tucích se projevilo ve snížení metabolického věku o 15 let, což u mě nyní znamená lepší pohyblivost, omezení mám, ale díky artroze. Při kontrolním měření mám nyní trvale nižší krevní tlak (původní hodnoty 144/86, současní hodnoty 119/81).

Bez stravování se kvalitnějšími a doporučenými potravinami s použitím podstatně většího množství zeleniny ve všech úpravách, oproti minulému odbobí, si nyní už nedokážu den představit. Přísně vymezené sladkosti, včetně kvalitní hořké čokolády 80 %, si dopřávám ráno společně se snídaní, čímž je zahnána chuť na sladké během celého dne.

Byla bych ráda, kdybych svoje docílené hodnoty základní analýzy dokázala zachovat, neboť stávající oblečení zmenšuji o 16 cm v pase a o 11 cm přes boky.

I nadále budu držet svého hesla „Přemýšlím o tom, co sním“.

Tabulka výsledků

Jaroslava Vecková

Věk: 63
Výška: 170 cm
-15.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 100.9 kg 85.3 kg
Obvod pasu 115 cm 89 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Soňa Bryšková

Jak to všechno začalo ?

Jak to všechno začalo? Docela nevinně. Brouzdala jsem jednoho večera na internetu a upoutala mě reklama na zdravé hubnutí pod lékařským dozorem....

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Svitavy

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 853
zhubnutých kilogramů
93
poraden
204
specialistů