Petr Petřina

Stojí za to, se s tím poprat - co říkáte? Velká gratulace ...-33kg

před

po

Stojí za to, se s tím poprat - co říkáte? Velká gratulace ...-33kg

Je mi 19 let a hubnout jsem se rozhodl kvůli svému zdravotnímu stavu. S nadváhou se potýkám  již od puberty, ale do začátku roku 2014 mi byl můj tělesný stav na obtíž. Na začátku tohoto roku při běžné kontrole u obvodního lékaře mi byl zjištěn vysoký krevní tlak. V mém věku mi to přišlo dost závažné.  Na popud svého svědomí a mé rodiny jsem si řekl A DOST. ….

Hned v lednu jsem navštívil pobočku Světa zdraví v Kladně. V té době jsem vážil něco kolem 119Kg. K osobní váze jsem se raději moc nepřibližoval.

Po 14 dnech od návštěvy jsem si již odnášel seznam doporučené stravy mně na míru. Výsledky se dostavily již po prvním měsíci. Následně jsem každý měsíc zhubl cca 5Kg

V současné době, tedy po roce snažení, mám o 33kg méně a konečně se cítím jako plnohodnotný člověk. Správnou stravu jsem nyní doplnil o sport a těším se na další pokroky.

Rád bych tímto poděkoval mé výživové poradkyni Radce Symon a samozřejmě mé rodině a blízkému okolí za velkou trpělivost a podporu.

Petr Petřina

Věk: 24
Výška: 168 cm
-28.9 kg
před po
Hmotnost 119.1 kg 90.2 kg

Má specialistka


Další příběh

před

po

Iveta Krčmářová

Iveta Krčmářová

Moje hmotnost se začala pomalu zvyšovat, když jsem zůstala doma na mateřské dovolené. Je to už 24 let a od té doby jsem „stihla“ nabrat 45 kg. ...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

529 920
zhubnutých kilogramů
91
poraden
192
specialistů