Jana Špinarová

Stresu už se nebojím, řeším ho pohybem. A k tomu mám dole 13 kilo

před

po

Stresu už se nebojím, řeším ho pohybem. A k tomu mám dole 13 kilo

O zdravý životní styl a zdravou výživu jsem se začala zajímat již dříve. V televizi jsem se zájmem sledovala známý pořad s Kateřinou Cajthamlovou "Jste to, co jíte" a v časopisech Katka, Blesk pro ženy jsem pozorně četla různé články na toto téma. Snažila jsem se různě upravovat jídelníček, ale bez velkého efektu.
 
Poukaz na analýzu těla jsem dostala od kolegyně z práce. Výsledky mě vyděsily
 
Od kolegyně z práce jsem dostala poukaz do Světa zdraví v Kolíně na analýzu těla. Výsledky byly alarmující a potvrdily můj současný zdravotní stav. Stres, únava, bez energie, arytmie srdce na stupni č. 4, metabolický věk 66. 
 
Tak jsem do toho šla
 
Rozhodnutí zařadit se do programu a začít se sebou něco dělat bylo na místě. Zpočátku jsem nevěřila, že po celý rok budu muset něco dodržovat a někam jezdit a dokonce jsem váhala, zda přihlášku nezruším. Podpora ze strany kolegyň z práce byla velká. 
 
Řekli mi, co a kdy mám jíst
 
Získala jsem osobní výživový plán a nenásilnou formou jsem se začala řídit pokyny mého výživového specialisty. Zpočátku jsem podstoupila tzv. „detox“ organismu s doporučenými doplňky stravy a vitamíny (omega 3, hořčík, vápník, vitamín C aj.). Zařadila jsem pravidelnou nutričně vyváženou stravu: více bílkovin, zeleniny, vlákniny, ořechů, rybího a bílého masa. Naopak jsem vynechala bílou mouku a mléko, dbám také na pitný režim. 
 
Stresu už se nebojím. Řeším ho pohybem
 
Postupně jsem se začala cítit mnohem lépe – nějak lehčeji, bez únavy a velkého stresu. Dnes už vím, že toho velkého strašáka „stresu“ se zbavím pohybem. Miluji dlouhé procházky v přírodě, jízdu na kole, plavání, saunování a zahradničení.
 
Za rok se ze mě stal jiný člověk
 
Roční program je u konce a u mě nastala obrovská změna, které si povšimlo i mé okolí. Získala jsem velkou odměnu v podobě váhové úbytku necelých 13 kg, hodnoty mého organismu se normalizovaly a já se cítím fit.
 
Moje motto proto zní: „Nikdy není pozdě“

Tabulka výsledků

Jana Špinarová

Věk: 54
Výška: 173 cm
-12.6 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 81.8 kg 69.2 kg
Obvod pasu 92 cm 91 cm

Můj specialistaDalší příběh

před

po

Lenka Kvapilová

Poslední krevní testy ukázaly hodnoty, po kterých mi můj interní lékař snížil léky na poloviční dávky

Jmenuji se Lenka Kvapilová a je mi 50 let. Nikdy jsem nebyla hubená a s výškou 164 cm a váhou 58 – 60 kg jsem byla spokojená. Žila jsem...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

495 415
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů