Oksana Ivaskiv

Sundala jsem 24 kg za půl roku. Boj s nadváhou vyhrávám.

před

po

Sundala jsem 24 kg za půl roku. Boj s nadváhou vyhrávám.

S nadváhou jsem začala bojovat už před pěti lety. Tenkrát jsem se přihlásila do nějakého centra. Začátky byly skvělé, za tři měsíce jsem zhubla 15kg, ale za další 3 měsíce jsem nabrala 20kg. Byla jsem z toho špatná.

Sedla jsem k počítači a zaujala mě stránka, kde bylo povídání o hubnutí, typologii a jak na to. Klikla jsem na tabulku objednání, tu jsem vyplnila a poslala. Hned na druhý den se mi ozvala příjemná paní s nabídkou na vstupní konzultaci do Světa Zdraví.

Při první návštěvě Světa zdraví v Praze na Budějovické jsem byla zvědavá co mě čeká a jaké výsledky se dozvím. To co jsem se dozvěděla, mě dost šokovalo (váha, tělesná voda, tělesný tuk, viscerální tuk atd). Hned jsem se domluvila na půlročním programu. Představa, že budu jíst 5x denně pravidelně a víc pít, byla pro mě nepředstavitelná.  První měsíc byl pro mě těžký, než jsem si na to všechno zvykla, ale pak už to bylo jenom lepší a lepší. Začala jsem dvakrát týdně cvičit. Hlavně podpora, kterou jsem měla a stále mám v rodině, mi hodně pomohla. Příprava nového jídelníčku mě vyloženě bavila (a baví dodnes).

Původně jsem chtěla zhubnout 30 kg za rok, ale nakonec se mi podařilo shodit 24 kg za půl roku, z toho téměř 23 kg tuku. Pas zeštíhlil o 22 cm.

Jsem spokojená a šťastná.

Děkuji Světu zdraví a specialistce Ivaně Kovandové za cenné rady.

Oksana Ivaskiv

Věk: 39
Výška: 167 cm
-22.8 kg
před po
Hmotnost 147.5 kg 124.7 kg

Další příběh

před

po

Zuzana Sedláčková

Vážím si sebe sama, že jsem to dokázala

Koncem listopadu 2018 měl můj manžel druhou mrtvici. Když se měl po třech měsících vrátit z nemocnice, rozhodla jsem se něco udělat s naší...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Svitavy

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů