Miroslava Vlášková

Už zase nosím oblečení, které leželo na dně skříně

před

po

Už zase nosím oblečení, které leželo na dně skříně

Do Světa zdraví jsem se dostala díky své dceři, která mi půlroční program zaplatila a věnovala. Takže především díky ní se cítím mnohem lépe a žiji zdravěji.

Zkoušela jsem mnoho diet, ale po nějakém čase jsem v nich polevila

S nadváhou jsem začala bojovat po třetím porodu ve svých 34 letech. Od té doby jsem vyzkoušela mnoho dietních programů, ve většině případů vždy s jo-jo efektem. Může za to i moje slabá vůle, kdy jsem ne vždy vydržela a po nějaké době polevila.

Už zase nosím oblečení, které leželo na dně skříně

Svět zdraví byla moje záchrana. Nyní nakupuji s radostí a jsem ráda, že mohu obléknout oblečení, které už pár let viselo ve skříni, ale bylo mi líto ho vyhodit.

Tabulka výsledků

Miroslava Vlášková

Věk: 45
Výška: 154 cm
-18.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 80.3 kg 61.9 kg
Obvod pasu 103 cm 86 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Jana Pometlová

Za 3 roky jsem nabrala 30 kilo. Problémem byla nepravidelná strava a sedavé zaměstnání

V době, kdy jsem ještě chodila do školy, jsem měla celkem normální postavu. Nebyla jsem hubená, ale ani tlustá. Na internátě jsem měla...

-24 kg
Poradna
Svět zdraví Havlíčkův Brod

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

502 091
zhubnutých kilogramů
92
poraden
203
specialistů