Marcela Barošová

Tak už na nic nečekejte a běžte do toho.

před

po

Tak už na nic nečekejte a běžte do toho.

Můj příběh.

Začalo to návratem ze zasloužené letní dovolené v září 2016. Už tam jsem nebyla ve své kůži, cítila jsem změny, které potkávají ženy v tomto věku. I když jsem si je nepřipouštěla, občas mě zradilo zrcadlo při pohledu na sebe samu. A to nejen po tělesné stránce, ale viděla jsem v zrcadle unavenou a vyčerpanou ženu s přibývajícími kily a vráskami.

Když jsem si stoupla na váhu, zjistila jsem, že mám 3 kila navíc a váha stále roste. Začala jsem si upravovat jídelníček, dokonce jsem se snažila některé dny vůbec nejíst, ale to bylo spíš hůř než líp, pak jsem doháněla večer to, co jsem přes den nestihla.

Bohužel, díky mému vysokému pracovnímu nasazení a nedisciplinovanému stravování jsem stále přibývala na váze.  Tehdy jsem se rozhodla, že takto už dál NE.

Hledala jsem na internetu různé diety a doporučení. Faktem je, že jsem díky tomu našla odkaz na „ Svět zdraví“, k mému překvapení dokonce s pobočkou v našem městě.

Díky důkladné analýze při vstupním vyšetření jsem zjistila, jakými neduhy mé tělo trpí. Strava není pestrá, jím hodně sladkostí, mám nedostatek tekutin, vysoký cholesterol apod.

Hned po první konzultaci jsem si uvědomila, že je nejvyšší čas s tímto stavem něco dělat. Díky nutriční poradkyni slečně Hance Králové jsem dostala podrobný návod na správné stravování, vytipovaly jsme potraviny, která můžu a která vůbec ne.

Tím, že jsem si denně psala vše, co a kdy jsem snědla, jsem si uvědomila ,jaké špatné stravovací návyky jsem dříve měla.  Při nákupu surovin jsem si začala více všímat zdravých potravin, můj jídelníček se obohatil o více druhů zeleniny a ovoce.  Díky pravidelným denním vycházkám se psem jsem si zvýšila i fyzickou kondici. Opět jsem s manželem začala chodit do kurzů salsy, více jsem hýbala a neseděla jen v práci.

 

Po více jak 2 měsících se cítím daleko lépe. Nedokázala jsem shodit všechna kila navíc, ale můj tělesný tuk se přeměnil ve svalovou hmotu. A to si myslím zlepšilo i můj celkový stav.

 

Nyní nejsem unavená, zlepšila se mi imunita, lépe zvládám stres a cítím se celkově vitálnější než dřív. Jsem ráda, že jsem mohla celou tuto proceduru absolvovat pod vedením nutriční poradkyně. Sama bych to nezvládla. Nelituji financí ani času. Cítím se báječně!

Pokud jste dočetli až sem a čtete tyto řádky, jste na dobré cestě uvědomit si i svůj vlastní příběh. Už není na co čekat.

Špatná zpráva je, že čas nezastavíte, ta dobrá zpráva je, že Vy jste  pilot, který ho řídí.

Tak už na nic nečekejte a běžte do toho.

Chtěla bych tímto poděkovat  profesionálními, odbornému a lidskému přístupu pracovníkům „ Světa zdraví, jmenovitě slečně Bc. Hance Králové.

Ještě jednou děkuji.                                                                           

Tabulka výsledků

Marcela Barošová

Věk: 54
Výška: 167 cm
-1.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 58.8 kg 57.5 kg
Obvod pasu 79 cm 69 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Alena Junová

Děkuji za vrácení chuti do života

S nadváhou se peru celý život.   Manžel byl 16 let postižený, tak značná omezenost v pohybu a sedavé zaměstnání vykonalo své a má váha...

-24 kg
Poradna
Svět zdraví Teplice

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
58.8 kg 27.9% 47.4% 5 79.0 cm 97.0 cm
58.2 kg 26.9% 48.6% 5 75.0 cm 95.0 cm
58.0 kg 25.3% 48.8% 4 72.0 cm 95.0 cm
57.8 kg 25.6% 48.6% 4 71.0 cm 95.0 cm
57.6 kg 25.6% 49.1% 4 71.0 cm 95.0 cm
57.5 kg 25.0% 49.2% 4 69.0 cm 94.0 cm

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

447 872
zhubnutých kilogramů
94
poraden
220
specialistů