Lucie Sadílková

Teď se ve svém těle cítím zase skvěle...

před

po

Teď se ve svém těle cítím zase skvěle...

Už od dětství mě trápila nadváha. Diety a zase diety, vajíčková, tukožroutská polévka, dělená strava, ketózová, mě provázely celou pubertu a dospívání. Vždy, když jsem zhubla pomocí nějaké podivné diety, za nějakou dobu se mi kila vrátila zpět. Navíc dvě těhotenství moji nadváhu jen umocnila.

Zjistila jsem, že nevedu úplně plno hodnotný život

Už mi nebylo nic z klasické konfekce a velikost oblečení byla na čísle 52. Nakupovala jsem jen v nadměrných oděvech. Jakákoliv aktivita byla pro mě utrpení. Kamkoliv jsem šla, tak jsem řešila, zda tam nejsou schody, či to není do kopce. To, že jsem se poslední tři roky léčila s vysokým krevním tlakem byl další důsledek mé nadváhy. Zjistila jsem, že nevedu úplně plno hodnotný život. Rozhodla jsem se, že to takto už nechci. Ale věděla jsem, že to sama, bez pomoci, nedokážu. Tak jsem se objednala na konzultaci do Světa zdraví.

Začala jsem se cítil lépe a kila pomaličku mizela

Poté co mi ve Světě zdraví udělali všechny testy, tak jsem utrpěla šok. Ve svých 39-ti letech mám metabolický věk 65 let. Vnitřní tuk 10 a váhu 100,9 kg. Tomu, že se k večeři najím třeba jen salátu a bez pečiva a navíc budu cvičit, jsem moc nevěřila. Ale po prvních dnech a týdnech se moje návyky prohlubovaly. Začala jsem se cítil lépe a kila pomaličku mizela. Naučila jsem se pravidelně a zdravě jíst. I rodinní příslušníci mě velmi podpořili tím, že jsem nemusela vařit žádná druhá jídla a jedli to samé, co já. A kupodivu jim to velmi chutná.

Nebojte se začít, nikdy není pozdě

Lidem, co se mě ptají, jak jsem to dokázala, vždy říkám, že nedržím žádnou „dietu“, ale žiju zdravým životním stylem. Dokonce jsem začala běhat a tato forma sportu mě naprosto pohltila. Nyní vážím 82 kg a konfekce je velikosti 44. Se Světem zdraví jsem zhubla neuvěřitelných 19 kg. A dále ve svém úsilí pokračuji. A navíc, po kontrole u lékaře už nemusím brát žádné léky na tlak. Je to jen v hlavě. Nebojte se začít, nikdy není pozdě. A uvidíte, že se ve svém těle budete cítit skvěle, o pár kilo lehčí. Děkuji všem za podporu a motivaci.

Lucie Sadílková

Lucie Sadílková

Věk: 41
Výška: 170 cm
-18.4 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 100.9 kg 82.5 kg
Obvod pasu 115 cm 90 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Hana Řehounková

Skvělá proměna

Dobrý den, ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti z cesty za lepším zdravím. Uvědomila jsem si, že nejsem spokojená sama se sebou. Jednou...

-7 kg
Poradna
SUNKINS a.s. Jihlava

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 854
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů