Lukáš Beran

Prášky na hubnutí a diety nic nevyřešily. Vše je o změně stravy

před

po

Prášky na hubnutí a diety nic nevyřešily. Vše je o změně stravy

Vše začalo tím, když jsem na váze viděl 90 kg a kila už jen stoupala. Necítil jsem se dobře a v létě jsem ani nechtěl jít do plavek, protože jsem se za svou postavu styděl.

Diety ani přípravky na hubnutí mi nikdy dlouho nevydržely

Zkoušel jsem různé metody, jako jíst prášky pro podporu hubnutí, cvičit, držet dietu, ale to mi nikdy dlouho nevydrželo.

Vše bylo jen o změně stravy

Dozvěděl jsem se od kolegy o Světě zdraví. Neváhal jsem a hned se objednal. Při první konzultaci jsem byl z výsledků zděšený. Hodně tuku, málo vody a moje tělo se cítilo být o 20 let starší. Vážil jsem 91,4 kg a můj cíl byl mít alespoň o 10 kg méně. To jsem zvládl dříve než jsem čekal. A hubnul jsem dál. Za půl roku jsem zhubnul 15 kg.

Velkou roli sehrál i přístup specialistky

Za to chci poděkovat mé specialistce. Za její přátelský přístup, ochotu a hlavně velkou podporu. Určitě se budu snažit nadále zdravou stravu dodržovat, protože se cítím o dost lépe. A vám všem, kteří chcete zhubnout, doporučuji: bez váhání navštivte Svět zdraví. Stálo to za to.

 

Lukáš Beran

Věk: 24
Výška: 174 cm
-14.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 91.4 kg 77.3 kg
Obvod pasu 104 cm 92 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Vlasta Števčeková

Vyzkoušela jsem řadu diet - tukožroutskou, dělenou stravu i koktejly, ale zhubout trvale a bez pocitu hladu se mi podařilo až ve Světě zdraví

Ve svém životě jsem vyzkoušela řadu diet – tukožroutskou, dělenou stravu, koktejly a všechny možné „zaručené“ recepty od známých a kamarádek, jak...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 2 - Slezská

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů