Hana Vrobelová

Teď vím, že jsem udělala to nejlepší, co jsem mohla.

před

po

Teď vím, že jsem udělala to nejlepší, co jsem mohla.

O světě zdraví jsem se dozvěděla z Periskopu, kde mě velice zaujal příběh a výsledky paní, která ho již navštěvovala. Potom jsem byla na kontrole u paní doktorky a po rozmluvě s ní jsem neváhala a objednala se na první konzultaci. Teď vím, že jsem udělala to nejlepší, co jsem mohla.

Paní specialistka mě vyslechla a poradila

Mou největší motivací byly zdravotní komplikace, kterých jsem se nemohla zbavit. Také jsem se bála, že budu stále silnější a silnější a neměla jsem si o tom s kým popovídat. Paní specialistka Simona Černá mě vřele přijala, vše si vyslechla a navrhla řešení. Vypracovala mi osobní jídelníček a já se do toho s chutí pustila.

Už můžu i cvičit

Nejtěžší pro mě ze začátku bylo zbavit se chuti na sladké a jíst pravidelně, ale řídila jsem se radami paní specialistky, které jsem dostávala na kontrolách, a vše zvládla. Nyní jsem moc ráda, že jsme mohla zařadit i cvičení a chůzi, protože poslední 2 roky jsem se už nemohla kvůli křečím moc pohybovat.

Beru to jako začátek ......

Nyní jsem moc ráda, že se mi zlepšil zdravotní stav, což je pro mě nejdůležitější. Také se mi zlepšila nálada a celkově se cítím dobře. Beru to jako začátek a do budoucna bych se chtěla ještě více věnovat hlavně sobě a manželovi.


Vrobelová Hana


 

Hana Vrobelová

Věk: 68
Výška: 162 cm
-13.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 99 kg 85.1 kg
Obvod pasu 114 cm 102 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Stanislav Gaisl

Beru méně léků a výsledky krevních testů jsou v normě. Můžu se lépe pohybovat a váha šla rapidně dolů

Celý život jsem měl nadváhu, poslední dva roky dokonce již 160 kg. Špatně se mi chodilo i ohýbalo, do kopce jsem se zadýchával a bolela mě kolena....

-38 kg
Poradna
Svět zdraví Trutnov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů