Naďa Havlíčková

V těhotenství jsem moc neřešila, co jím. Shazování nabraných kil pak bylo dost těžké

před

po

V těhotenství jsem moc neřešila, co jím. Shazování nabraných kil pak bylo dost těžké

Obtíže s nabíráním kil začaly především v těhotenství, v tu dobu jich přibylo nejvíce. Moc jsem totiž nedbala na to, co jím. Po porodu mi tedy následně zůstávala nadbytečná váha, které jsem se potřebovala zbavit.

Kila mě omezovala v běžných činnostech

Proto jsem se rozhodla vyhledat odbornou pomoc v oblasti výživy, zvolila jsem Svět zdraví. Chtěla jsem hubnout, ale pokud možno bez trápení se hladem a bez nesmyslných diet.

Chtěla jsem, aby moje tělo správně fungovalo

Svět zdraví mi poradil kdy a jaké potraviny jíst, resp. jak si denní porce kombinovat takovým způsobem, abych tělu dodala vše, co potřebuje a mohlo správně fungovat.

Výsledky se dostavily velice brzy. Začátek mé cesty začal na konci dubna 2017 a nyní, tři měsíce poté, mám o krásných 8,5 kg méně a jsem spokojená.

Naďa Havlíčková

Věk: 32
Výška: 169 cm
-8.6 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 73.1 kg 64.5 kg
Obvod pasu 96 cm 87 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jana Vlčková

Jana shodila 19 kg

Zhubla jsem 19 kilo.  Když jsem poprvé v létě loňského roku otevřela dveře Světa zdraví v Ústí nad Labem, vážila jsem 83 kilogramů....

-18 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Labem

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů