Milena Hendrychová

Tím, že jsem zhubla 22 kg se mi zvedlo sebevědomí a udělala jsem i velkou radost své dceři.

před

po

Tím, že jsem zhubla 22 kg se mi zvedlo sebevědomí a udělala jsem i velkou radost své dceři.

Moje cesta ke zdravé výživě začala ze dne na den. Dcera pro mě chtěla jen to nejlepší a tak mě bez mého vědomí přivedla do Světa zdraví. V prvních okamžicích jsem byla hodně nedůvěřivá, ale hlavně jsem nevěřila sama sobě, že dokážu změnit své stravovací návyky. Přesto jsem se rozhodla do programu Komplexní Nutriční Typologie vstoupit.

Moje nadváha mi způsobila potíže s dýcháním, omezení v pohybu a další zdravotní problémy. Kombinací nevhodné stravy s nesprávným způsobem života jsem se dostala až na váhu 111 kg. Změnit moje stravovací návyky a stravovací režim bylo pro mě ze začátku hodně náročné. Je těžké vše dodržovat a hlavně si na vše nové zvyknout.

Překvapivě jsem se se změnou rychle vypořádala. Samozřejmě si musím určité dobrůtky odpustit, ale za to jak se nyní cítím skvěle, to stojí. Nikdy bych neřekla, jaké je umění naučit se nakupovat vhodné a zdravé potraviny. Dnes to pro mě už není problém. Do svého denního režimu jsem vložila i cvičení na stepperu, který jsem si pořídila kvůli pohybové aktivitě, denně se snažím ujít aspoň 5 km.

Mám kus cesty za sebou, dokázala jsem si, že poprat se s pevnou vůlí pro mě již není tak tvrdý oříšek, a právem jsem na sebe hrdá. Tím, že jsem již zhubla 22 kg se mi zvedlo sebevědomí a udělala jsem i velkou radost své dceři.

Tímto bych chtěla poděkovat kolektivu Světa zdraví, zejména pak Mgr. Stodolové, která mi svým přístupem a radami pomohla ke zhubnutí mých kil.

Nyní si svůj život užívám naplno a Svět zdraví všem doporučuji.

Milena Hendrychová

Věk: 67
Výška: 164 cm
-23.2 kg
před po
Hmotnost 111 kg 87.8 kg
Obvod pasu 115 cm 98 cm

Další příběh

před

po

Jitka Burianová

Hubnutí se Světem zdraví všem doporučuji!

 Nikdy jsem se nepotýkala s obezitou, ke své výšce jsem vážila přiměřeně a byla jsem spokojená. Do té doby, kdy se mi ve 41 letech narodilo...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů