Alena Hanusová

Tímto bych chtěla poděkovat Světu zdraví v Jablonci nad Nisou a mojí poradkyni Petře Pospíšilové.

před

po

Tímto bych chtěla poděkovat Světu zdraví v Jablonci nad Nisou a mojí poradkyni Petře Pospíšilové.

Dobrý den,
ráda bych se s vámi podělila o svoji zkušenost ze Světa zdraví. Po loňských vánocích jsem se necítila dobře. Stálá únava ,špatně jsem spala a měla nějaké to kilo navíc.
Na facebooku na mě vyskočily stránky Svět zdraví.To mě zaujalo a hned jsem se objednala. Vůbec jsem netušila, jak špatně se stravuji a pohyb jsem neměla téměř žádný. Ráda zkouším nové věci a tak to pro mě byla výzva. Nenechala jsem se odradit kritikou některých lidí, kteří Svět zdraví na facebooku odsuzovali. Moc mi pomohla laskavá podpora a konzultace výživové poradkyně. Když se začaly objevovat výsledky mého snažení měla jsem radost a chuť pokračovat.
Začalo mě bavit vymýšlet nové recepty ze zdravých surovin vhodných pro mě.Těším se i na doporučená cvičení v pohodlí domova.Videa si mohu pustit podle své vlastní potřeby.Teď jím víc než dříve, jen jinak a cítím se dobře ve svém těle.Váha šla dolů o 5 kg a to bez pocitu hladu. Škoda,že jsem tyto stránky neobjevila dříve, ušetřila bych si zbytečné pokusy s různým hladověním, dietami, které byly k ničemu a zdraví neprospěly.                                                    
Tímto bych chtěla poděkovat Světu zdraví v Jablonci nad Nisou a mojí poradkyni Petře Pospíšilové.Přeji hodně spokojených klientů jako já.                                                                                                                                                                                      S pozdravem     
Alena Hanusová

Alena Hanusová

Věk: 51
Výška: 168 cm
-5.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 71.2 kg 65.4 kg
Obvod pasu 87 cm 70 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Hana Loudová

Nikdy není pozdě! Ani v 81 letech!

Jmenuji se Hana a je mi 81 let.  Již delší dobu jsem tak v důchodu. V loňském roce jsem začala zjišťovat, že se moje hmotnost šplhá povážlivě...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Děčín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů