Hana Gecová

Po půl roce vážím 75 kg. Vrátila se mi energie a zdravotní problémy zmizely

před

po

Po půl roce vážím 75 kg. Vrátila se mi energie a zdravotní problémy zmizely

Je mi 54 let a měřím 173 cm. Nikdy jsem nebyla hubená, po dětech mi nějaké to kilo zůstalo. Vždy jsem to řešila úpravou stravy a pohybem, ale vždy se dostavil jo-jo efekt. Nakonec jsem to vzdala a smířila se s tím, že pár kilo navíc mi nevadí. Problémy se začaly dostavovat až po padesátce. Cítila jsem se hodně unavená, padaly mi vlasy, bolely mě klouby a váha se pomalu navyšovala.

V té době jsem již vážila 84 kg

Jednou jsem šla městem a zaujaly mě polepy výlohy Světa zdraví. Vešla jsem dovnitř a vzala si od nich prospekt. Doma jsem si sedla k internetu a pročítala jsem recenze a vše, co Svět zdraví nabízí. Dietám už dávno nevěřím, tohle bylo však něco jiného, proto jsem se objednala na konzultaci.

Z výsledků diagnostiky jsem byla zděšená

Můj výživový poradce mi provedl základní diagnostiku a měření. Byla jsem zděšená, jak špatně je na tom mé tělo. Nechala jsem si sestavit výživový plán a začala dodržovat pravidelný režim v jídle i pití. Doma jsem vyměnila potraviny za zdravější a začala tak vařit celé rodině. Díky radám mého poradce jsem hubla 1 kilo za týden a vůbec jsem nehladověla. Po měsíci jsem šla na plánovanou operaci nohy a byla 2 měsíce bez pohybu. I v této době mi váha klesala, ale již pomaleji.

Po půl roce vážím 75 kg. Vrátila se mi energie a zdravotní problémy zmizely

Mám v plánu snížit váhu na 70 kg, ale vím, že bez cvičení už to nepůjde. Chtěla bych poděkovat mým výživovým poradcům Ladislavu Kicserovi a Janě Matesové za velkou podporu a rady, které mi dávali.

A chtěla bych vzkázat všem, které můj příběh zaujal, aby se touto cestou také dali a mysleli na své zdraví: 
Nešetřete na sobě a udělejte něco pro své tělo, náhradní nám nikdo nedá.

Hana Gecová

Věk: 57
Výška: 173 cm
-8.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 84 kg 75.4 kg
Obvod pasu 93 cm 92 cm

Další příběh

před

po

Jana Vacková

Po čtyřech měsících mám 8 kg dole a budu pokračovat dál.

Můj příběh začal, když jsem si na facebooku přečetla odkaz na Svět zdraví v Trutnově. Už od mládí se snažím sportovat a hlídat si stravu, ale...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Trutnov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů