Jarmila Jakoubková

Po měsíci jsem byla překvapená, jak upravená strava funguje

před

po

Po měsíci jsem byla překvapená, jak upravená strava funguje

Před 3 lety jsem vážně onemocněla a po ukončení léčby jsem byla stále unavená, veškerá energie ze mě vyprchala. Sice mi ubyla nějaká kila, ale ta se začala časem pomalu navracet. Zkusila jsem změnit stravování. Do jídelníčku jsem zařadila více zeleniny, luštěnin a ovoce. Ale únava ani kila nemizela.

Zaujala mě informace o metabolickém testu

O Světě zdraví jsem se dozvěděla na internetu a po přečtení stránek jsem se rozhodla přihlásit se na první konzultaci a něco víc pro sebe udělat. Zaujala mě informace o metabolickém testu a byla jsem velice zvědavá, jaké potraviny jsou pro mě vhodné a jaké ne.

Doporučená strava skvěle fungovala

Po měsíci jsem byla překvapená, jak strava upravená po doporučení funguje. Váha šla dolů a centimetry také ubývaly. Se cvičením nebo s nějakým sportem bych určitě měla ještě větší úbytky, ale to zatím úplně nezvládám.

Také je pro mě problém dodržovat pitný režim. I když se snažím pít hodně a mám nejraději čistou vodu, pokaždé se mi nedaří denní minimální limit 2 litry dodržet. Doufám ale, že se to brzy zlepší. Jsem odhodlaná vydržet a v 60 letech být nadále aktivní. Tímto věkem život přeci nekončí.

Určitě má smysl nechat si poradit od odborníků

Cítím se nyní o dost lépe a těším se na jaro, že budu moct pracovat na své okrasné zahradě a podnikat s manželem výlety na kole.

Návštěvu Světa zdraví všem vřele doporučuji. Určitě má smysl nechat si poradit a nechat se vést na cestě k lepšímu zdraví a pohodě. 

Jarmila Jakoubková

Věk: 62
Výška: 169 cm
-1.6 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 74.9 kg 73.3 kg
Obvod pasu 100 cm 96 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Alena Rauerová

Vřele to doporučuji všem, kteří si nedokáží pomoci sami. Stejně, jako já.

Děkuji paní Janě Kolrusové za pomoc při mém hubnutí a za cenné rady, které jsem dostala během docházení do Světa zdraví. Naučila jsem se zdravě...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Pardubice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů