Jaroslava Vrňatová

Už mám zase radost ze života

před

po

Už mám zase radost ze života

Nikdy jsem nebyla žádné vyžle, vždycky jsem byla trochu "oplácaná". Posledních 5 let to už hraničilo s obezitou. Při pohledu do zrcadla jsem nebyla vůbec nadšená. Funěla jsem jako lokomotiva a necítila jsem se dobře. Manžel mi stále říkal, ať se s někým dojdu poradit ohledně stravování, protože sama to nezvládnu.

První naměřené hodnoty byly katastrofa

O vánocích 2016 jsem si řekla dost a objednala jsem se na první konzultaci do Světa zdraví, o kterém jsem slyšela od kamarádky. První návštěva mě vyděsila. Naměřené hodnoty byly katastrofální, proto jsem se rozhodla, že to zkusím. Ale velkou důvěru jsem v sebe nevkládala.

S paní specialistkou jsme začaly

Ujala se mě výživová specialistka Simona Černá a společně jsme se daly do boje s kily. Paní Simona mi sestavila výživový plán na míru, kde byly mimo jiné i doporučené a nedoporučené potraviny. Poctivě jsem si začala zapisovat, co a kdy jím. Ráda vařím a připravovat si pro sebe zdravé jídlo mi proto nedělalo problém.

S výsledky jsem moc spokojená

Po 9 měsících mám dole 17,5 kg, v pase my ubylo 18 cm a cítím se výborně. Za vše děkuji paní specialistce Simoně Černé, která mě celou dobu povzbuzovala a fandila mi.

Mám ze sebe velkou radost a stále budu ve zdravém životním stylu pokračovat! :) 


 

Tabulka výsledků

Jaroslava Vrňatová

Věk: 50
Výška: 169 cm
-17.5 kg
před po
Hmotnost 83.7 kg 66.2 kg
Obvod pasu 107 cm 89 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Ladislava Malinová

Motivovalo mě, když na mě začaly plandat džíny a mohla jsem si utáhnout pásek

Milá boubelko, vážený boubeláku,   pokud  listujete v této „sbírce příběhů“ ostatních boubeláků, udělali jste první správný krůček na...

-9 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů