Jaroslava Vrňatová

Už mám zase radost ze života

před

po

Už mám zase radost ze života

Nikdy jsem nebyla žádné vyžle, vždycky jsem byla trochu "oplácaná". Posledních 5 let to už hraničilo s obezitou. Při pohledu do zrcadla jsem nebyla vůbec nadšená. Funěla jsem jako lokomotiva a necítila jsem se dobře. Manžel mi stále říkal, ať se s někým dojdu poradit ohledně stravování, protože sama to nezvládnu.

První naměřené hodnoty byly katastrofa

O vánocích 2016 jsem si řekla dost a objednala jsem se na první konzultaci do Světa zdraví, o kterém jsem slyšela od kamarádky. První návštěva mě vyděsila. Naměřené hodnoty byly katastrofální, proto jsem se rozhodla, že to zkusím. Ale velkou důvěru jsem v sebe nevkládala.

S paní specialistkou jsme začaly

Ujala se mě výživová specialistka Simona Černá a společně jsme se daly do boje s kily. Paní Simona mi sestavila výživový plán na míru, kde byly mimo jiné i doporučené a nedoporučené potraviny. Poctivě jsem si začala zapisovat, co a kdy jím. Ráda vařím a připravovat si pro sebe zdravé jídlo mi proto nedělalo problém.

S výsledky jsem moc spokojená

Po 9 měsících mám dole 17,5 kg, v pase my ubylo 18 cm a cítím se výborně. Za vše děkuji paní specialistce Simoně Černé, která mě celou dobu povzbuzovala a fandila mi.

Mám ze sebe velkou radost a stále budu ve zdravém životním stylu pokračovat! :) 


 

Jaroslava Vrňatová

Věk: 51
Výška: 169 cm
-17.5 kg
před po
Hmotnost 83.7 kg 66.2 kg
Obvod pasu 107 cm 89 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Alena Šífová

Děkuji své výživové poradkyni paní Martině Bartošové za milý přístup a pochopení

S nadváhou bojuji téměř celý život. Občas se mi něco málo podařilo shodit, ale za čas bylo vše zase zpátky. K nadváze se začaly přidávat...

-19 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů