Marie Vaňhová

Už nemám záchvaty DNY a nic mě nebolí

před

po

Už nemám záchvaty DNY a nic mě nebolí

Při kontrole na interním vyšetření mi paní doktorka domlouvala, že jsem silná. S dcerou jsem se rozhodla, že zkusíme nějakého výživového poradce. Na internetu jsem objevila Svět zdraví v HB. Po mých zkušenostech s různými dietami a pokusy o hubnutí jsem byla dosti skeptická.

 

Trpím dnou a mívala jsem velké problémy

 

Největší motivací ale pro mě bylo posílení mého zdraví a zhubnutí díky správně sestavenému jídelníčku. Trpím dnou a mívala jsem velké problémy. Musela jsem se nejdříve naučit, jakým potravinám se mám vyvarovat, a poté si zvyknout na správné rozložení stravy během dne.

 

Cítím se výborně a i můj zdravotní stav se zlepšil

 

Musím uznat, že změna je u mě veliká. Podařilo se mi zhubnout 11kg za půl roku a snížit 3 velikosti oblečení. Jsem moc ráda, že jsem se přihlásila do Světa zdraví. Cítím se výborně a i můj zdravotní stav se zlepšil. Dna se mi ustálila a nic mě nebolí. 


 

Tabulka výsledků

Marie Vaňhová

Věk: 70
Výška: 162 cm
-11.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 107.3 kg 95.9 kg
Obvod pasu 121 cm 107 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Daniel Hyhlík

A rozhodl jsem se správně.

Zdravím Vás přátelé,            pokud čtete tyto řádky, rozhodli jste se udělat něco pro sebe. Tak jako já. A chtěl...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Ústí nad Orlicí

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 080
zhubnutých kilogramů
93
poraden
202
specialistů