Helena Chlastáková

Už po pár dnech jsem se cítila o moc lépe

před

po

Už po pár dnech jsem se cítila o moc lépe

Na Svět zdraví jsem narazila náhodou. V čekárně u lékaře jsem se bavila s paní, která Svět zdraví navštěvovala. A velice si pochvalovala, že se jí podařilo zhubnout úpravou jídelníčku. Já jsem v té době měla nadváhu, ale stále jsem doufala, že zvládnu zhubnout sama.

Rozhodující pro mě byl fakt, že jsem přesáhla váhu 100 kg

Dělala jsem samozřejmě dietní chyby, až jsem se při výšce 161 cm dostala na váhu 101 kg. Najednou jsem si uvědomila, že bez pomoci odborníka zhubnout nedokážu a přihlásila jsem se na konzultaci do Světa zdraví. Největší motivací pro mě bylo moje zdraví. Ve věku 55 let jsem začala pociťovat bolesti kloubů, zad a byla jsem stále unavená, což mě brzdilo při práci. Také jsem nebyla spokojená se svým vzhledem.

Po krátké době jsem se začala cítit lépe

Po první návštěvě ve Světě zdraví jsem se rozhodla, že do toho půjdu. Paní specialistka mi sestavila individuální výživový plán. Po jeho přečtení jsem si myslela, že to nezvládnu, ale šlo jen o zvyk. Připravovala jsem si jídlo dopředu a začala jíst pravidelně. Navýšila jsem pitný režim a přidala sportovní aktivitu. Již po pár dnech jsem se začala cítit lépe a za půl roku jsem bez větších problémů a hladovění zhubla 20 kg. S paní specialistkou pokračujeme dále, chtěla bych ještě nějaké to kilčo zhubnout.

Přidala jsem pohyb

Nyní se cítím opravdu dobře. Bolest zad ustoupila, nejsem unavená a cítím se mladší. Stále se držím sestaveného jídelníčku, ale dělám různé obměny. Naučila jsem jíst zdravěji i členy celé rodiny. Také se více hýbu. Pod stromeček jsem dostala orbitrek, chodím hodně na vycházky se psem a těším se na jaro, až začnu jezdit na kole.

Tímto chci poděkovat celému týmu Světa zdraví v Příbrami. Sama bych to nikdy nedokázala a všem návštěvu vřele doporučuji.
 

Tabulka výsledků

Helena Chlastáková

Věk: 56
Výška: 162 cm
-19.9 kg
před po
Hmotnost 101.4 kg 81.5 kg
Obvod pasu 126 cm 108 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Barbora Rybáková

V říjnu 2018 mi skončila první řada cyklu boje s mým tělem, které odolává statečně všemu, čemu ho vystavuji, ale boj se daří dílčími kroky vyhrávat. Mých 12 kg úbytku je toho příkladem.

Jak mi tak paměť sahá do minulosti mého života, moje první vzpomínky jsou na školkový věk. A jsou to vzpomínky hodně silné. Také si vybavuji při...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Kolín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

462 579
zhubnutých kilogramů
93
poraden
214
specialistů