Dagmar Lukašovská

Úžasný výsledek, cítím se skvěle!

před

po

Úžasný výsledek, cítím se skvěle!

Po příchodu do Světa zdraví se mě ujala výživová poradkyně Jana Častová. Při mojí výšce 172 cm a věku 55 let se ručička váhy přibližovala k 90 kg, což mě omezovalo jak v pohybu, tak i v nakupování konfekce.
Během 12 měsíců mě výživová poradkyně vedla ke správnému stravování, výběru vhodných potravin, jejich kombinování, ale také k pravidelnému pohybu, který tomu dost napomáhá. Výsledek je úžasný, jsem o 15 kg lehčí a cítím se skvěle. Za všechno moc děkuji!

Dagmar Lukašovská

Věk: 56
Výška: 172 cm
-14.0 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 89.2 kg 75.2 kg
Obvod pasu 101 cm 87 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Bohumila Křikavová

Křikavová Bohumila

Jmenuji se Bohumila Křikavová a je mi 69 let. Po přestěhování z rodinného domu do garsonky jsem během 6 let každý rok přibrala 2 kg. Před tím jsem...

-7 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů