Dagmar Lukašovská

Úžasný výsledek, cítím se skvěle!

před

po

Úžasný výsledek, cítím se skvěle!

Po příchodu do Světa zdraví se mě ujala výživová poradkyně Jana Častová. Při mojí výšce 172 cm a věku 55 let se ručička váhy přibližovala k 90 kg, což mě omezovalo jak v pohybu, tak i v nakupování konfekce.
Během 12 měsíců mě výživová poradkyně vedla ke správnému stravování, výběru vhodných potravin, jejich kombinování, ale také k pravidelnému pohybu, který tomu dost napomáhá. Výsledek je úžasný, jsem o 15 kg lehčí a cítím se skvěle. Za všechno moc děkuji!

Tabulka výsledků

Dagmar Lukašovská

Věk: 55
Výška: 172 cm
-14.0 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 89.2 kg 75.2 kg
Obvod pasu 101 cm 87 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Halina Pilchová

Tuky ubývajÍ, svalovina roste a navíc hezky rýsuje postavu !

Nedávno mě navštívila moje kamarádka a mezi řečí jsme se začaly bavit o dietách. Zmínila se, že chodí do Světa zdraví v Havířově, kde jí sestavili...

-1 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 467
zhubnutých kilogramů
93
poraden
205
specialistů