Alena Doubravová

V každém věku stojí za to udělat něco pro sebe a cítit se dobře

před

po

V každém věku stojí za to udělat něco pro sebe a cítit se dobře

O Světě zdraví jsem se dozvěděla z internetu a rozhodla se objednat na první konzultaci, protože jsem chtěla udělat něco pro sebe a své zdraví.

Největší motivace

Moje největší motivace byla má nadváha a že jsem se neměla do čeho obléknout. Vše mi bylo těsné a malé. Proto jsem si řekla dost, musíš s tím začít něco dělat.

Obavy se brzy vytratily

Měla jsem nevětší obavu z toho, jestli budu mít pevnou vůli změnit svůj jídelníček, abych docílila nějakého výsledku. Také pro mne bylo těžké zvyknout si na pravidelné stravování a mnoho jiných potravin. Ale při začínajících pozitivních výsledcích už bylo vše jinak. Dělalo mi velkou radost, že se dostavují viditelné výsledky na každé kontrole u paní specialistky.

Budu se i nadále snažit, abych si tento stav udržela

V současné době se cítím velice dobře. Ztratila jsem na váze, obléknu opět svoje oblečení, a i po zdravotní stránce se cítím lépe. Budu se nadále snažit, abych si tento stav udržela. Jsem velice ráda, že jsem využila služeb Světa zdraví a jeho návštěvu doporučím i svým známým. Je vidět, že i ve vyšším věku stojí za to udělat něco pro sebe a cítit se dobře.

Alena Doubravová

Alena Doubravová

Věk: 69
Výška: 157 cm
-5.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 76.6 kg 70.8 kg
Obvod pasu 110 cm 98 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Alena Doubravová

V každém věku stojí za to udělat něco pro sebe a cítit se dobře

O Světě zdraví jsem se dozvěděla z internetu a rozhodla se objednat na první konzultaci, protože jsem chtěla udělat něco pro sebe a své zdraví. ...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Příbram

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 129
zhubnutých kilogramů
90
poraden
85
specialistů