Alena Doubravová

V každém věku stojí za to udělat něco pro sebe a cítit se dobře

před

po

V každém věku stojí za to udělat něco pro sebe a cítit se dobře

O Světě zdraví jsem se dozvěděla z internetu a rozhodla se objednat na první konzultaci, protože jsem chtěla udělat něco pro sebe a své zdraví.

Největší motivace

Moje největší motivace byla má nadváha a že jsem se neměla do čeho obléknout. Vše mi bylo těsné a malé. Proto jsem si řekla dost, musíš s tím začít něco dělat.

Obavy se brzy vytratily

Měla jsem nevětší obavu z toho, jestli budu mít pevnou vůli změnit svůj jídelníček, abych docílila nějakého výsledku. Také pro mne bylo těžké zvyknout si na pravidelné stravování a mnoho jiných potravin. Ale při začínajících pozitivních výsledcích už bylo vše jinak. Dělalo mi velkou radost, že se dostavují viditelné výsledky na každé kontrole u paní specialistky.

Budu se i nadále snažit, abych si tento stav udržela

V současné době se cítím velice dobře. Ztratila jsem na váze, obléknu opět svoje oblečení, a i po zdravotní stránce se cítím lépe. Budu se nadále snažit, abych si tento stav udržela. Jsem velice ráda, že jsem využila služeb Světa zdraví a jeho návštěvu doporučím i svým známým. Je vidět, že i ve vyšším věku stojí za to udělat něco pro sebe a cítit se dobře.

Alena Doubravová

Tabulka výsledků

Alena Doubravová

Věk: 69
Výška: 157 cm
-5.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 76.6 kg 70.8 kg
Obvod pasu 110 cm 98 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Sabina Dolanská

Sabina zhubla ve Světě Zdraví 10 kg

Zdravím všechny (boubelaté, kulaté či oplácané) lidičky. jmenuji se Sabina a je mi 18let. S hubnutím jsem začala v ledu roku 2012...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 467
zhubnutých kilogramů
93
poraden
205
specialistů