Martina Hostomská

Přítel si začal stěžovat, že už má postava není, co bývala. Já chtěla ale změnu i kvůli sobě

Přítel si začal stěžovat, že už má postava není, co bývala. Já chtěla ale změnu i kvůli sobě

Není snad nic horšího, než když vám přítel řekne, že vaše postava už není tou, co bývala a na kterou jste jej kdysi zlákala... Některých z nás se to může dotknout, ale já jsem mu řekla, že má pravdu a že si za to může vlastně sám, protože se s ním mám moc dobře. Na druhou stranu je zajímavé, že pánové své postavy neřeší. Kilo sem, kilo tam, ať mají airbag, jaký chtějí, tak je to nerozhází, ba naopak jej ještě někteří rádi ukazují.

Hlavně kvůli sobě. To je důležité

Pak jsem se však zamyslela a řekla si, že nejen kvůli němu, ale hlavně kvůli sobě s tím chci něco udělat. Ale co? Diet jsem vyzkoušla spoustu, jo-jo efekt vždy zafungoval, takže se na to tentokrát asi musí jinak. Tak jsem sedla k počítači  a vyskočila na mě nabídka Světa zdraví. Nechat si udělat diagnostiku svého těla, abych zjistila, jak na tom jsem. Vstupní cena byla zajímavá, tak jsem se rozhodla to zkusit.

Změna ve stravování byla nevyhnutelná

Domluvila jsem si schůzku a pak už to šlo ráz na ráz. Měření, vážení, příslušná diagnostika a výsledek - nic moc potěšujícího. Bylo mi tedy doporučeno vyživovou specialistkou sl. Veronikou Janečkovou, abych zvážila, zda s tím chci něco udělat. V každém případě bude potřeba nastavit určité změny životního stylu - zejména stravování. Tak jsme si spolu pěkně popovídaly a vyšel z toho můj nový výživový plán.

Začít o jídle trochu více přemýšlet

Musím říci, že to ze začátku nebylo jednoduché, změnit zaběhnuté rituály co se týče stravování, ale pak mě to začalo bavit. Vymýšlet co jíst, pít, vařit, nakupovat, tedy začít o jídle trochu více přemýšlet. Je pravda, že není jednoduché změnit spoustu věcí spojených se stravováním, odpustit si nějaké libůstky... Ale ta představa, jak budu vypadat za pár měsíců, byla velmi lákavá.Zajímavé na tom je to, že vám nic nezakazují, ale některé potraviny nedoporučují, tudíš nehrozí žádná hladovka.

Těším se, až si koupím nové šaty

Těšila jsem se na každou kontrolu, která pravidelně odhalila, zda vše dělám správně a také na svoji specialistku, která mi dokázala vždy správně vysvětlit, co dělám dobře, co špatně, co přidat, kde ubrat apod. Tím, že jsem ji dobře poslouchala a zakousla se do toho od začátku, tak se výsledky postupně dostavily. 

Zbytečná kila jsou pryč, naměřené hodnoty jsou v pořádku. Ale hlavně mám ze sebe dobrý pocit, že jsem to dokázala a že přišla pochvala od přítele. Takže už se těším, až vyrazím do městečka a koupím si nějaké nové šatičky, které nejenže budou krásné, ale budou o číslo a možná i o dvě menší!

Na závěr bych chtěla jen dotat, že je to běh na dlouhou trať udržet si ty hodnoty, pro které to člověk dělal. Chce to pevnou vůli, dobré zázemí, ale ten pocit, že to dokážete, je nade vše. Takže fandím všem, kdo do toho šli či půjdou jako já. Stojí to za to!

 

Tabulka výsledků

Martina Hostomská

Věk: 50
Výška: 169 cm
-4.3 kg
3 měsíců
před po
Hmotnost 71.6 kg 67.3 kg
Obvod pasu 89 cm 74 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Pavlína Procházková

Spíš jsem celý den uzobávala, než abych si dala poctivou porci jídla

Je mi 38 let a mám za sebou druhé těhotenství. Při prvním jsem nabrala 25 kg, ale do roka jsem se s nimi nějak poprala sama. U druhého...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Jihlava

Vývoj výsledků

Hmotnost Tuk Voda Viscerální tuk Obvod pasu Obvod boků
71.6 kg 36.6% 44.6% 7 89.0 cm 109.0 cm
69.7 kg 35.9% 44.9% 6 89.0 cm 109.0 cm
69.5 kg 34.9% 45.6% 6 77.0 cm 107.0 cm
67.2 kg 34.3% 45.8% 6 76.0 cm 105.0 cm
67.4 kg 32.4% 47.3% 5 74.0 cm 105.0 cm
67.3 kg 32.4% 47.3% 5 74.0 cm 105.0 cm

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

523 963
zhubnutých kilogramů
93
poraden
196
specialistů