Zuzana Sedláčková

Vážím si sebe sama, že jsem to dokázala

před

po

Vážím si sebe sama, že jsem to dokázala

Koncem listopadu 2018 měl můj manžel druhou mrtvici. Když se měl po třech měsících vrátit z nemocnice, rozhodla jsem se něco udělat s naší životosprávou.

S mojí váhou bylo totiž též potřeba něco udělat. Měla jsem 99 kg a k tomu se ozývala artróza II. stupně . Věděla jsem, že naše stravování je špatné, ale měla jsem dost pohybu. Nevěděla jsem, jak na to.

Jednou, když jsem seděla u počítače, na mne vyskočila reklama Světa zdraví. A to už byl jenom krůček k první návštěvě.

Po rozebrání mých stravovacích návyků s oblibou sladkého k odpolední kávě jsem začala dodržovat pokyny, které jsem obdržela.

Prvních čtrnáct dní pro mne bylo kritických. Strašně mi chybělo to sladké a večer jsem měla neuvěřitelný hlad. Začala jsem ale objevovat nové potraviny, které jsou rychlé na přípravu a tělo zasytí.

Ze začátku manžel a syn „brblali“, co to na ně zkouším za novoty, ale teď už si pochvalují, že je po špaldové mouce nepálí žáha... nebo jim chutnají různá smoothie.

Tím, že jsem do programu nastoupila na jaře, kdy je kolem domu a zahrady spousta práce, jsem neměla čas řešit dále pouze svoji váhu. Bylo ale milé překvapení, když po každé návštěvě v poradně šla kila dolů. Začala jsem se cítit méně unavená. Můj pohyb se zrychlil a už se tolik nezadýchávám.

I okolí si všimlo, že moje kila jdou dolů. Po pěti měsících jsem měla o 14 kg méně. Vlastně jsem nedělala nic jinak, jenom jsem změnila ty stravovací návyky. Potom mi váha už stála. Nyní po letních prázdninách, čase dovolených a odpočinku, očekávám, že až začne podzim a začne se zase rýt zahrádka a dělat více kolem domu, půjde opět nějaké to kilo dolů.

Děkuji Světu zdraví, že mi ukázal správnou cestu, jak se stravovat, protože s úbytkem váhy se zlepšila i moje psychika a sama si vážím sebe, že jsem to dokázala.

Zuzana Sedláčková

Věk: 52
Výška: 170 cm
-13.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 98.9 kg 85 kg
Obvod pasu 106 cm 94 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jitka Tužilová

Během tří měsíců jsem snížila váhu o 11kg

Mohu zodpovědně říci, že jsem měla v podstatě všechno. Podporu rodiny, dostatek pohybu, povědomí o složení stravy, jsem nekuřák. Ve svém věku...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 6

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 575
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů