Danuše Mravcová

Ve dvou se to lépe táhne, říkají dvě sestry které hubly společně.

před

po

Ve dvou se to lépe táhne, říkají dvě sestry které hubly společně.

S přibývajícím věkem se mi začaly čím dál více dělat tukové polštáře, především na bocích a břiše, tzv. mischelin. Nějakou dobu jsem zkoušela různé pokusy o zhubnutí, ale nic nezabíralo. Až jednou se mi podařilo na netu objevit Svět zdraví. Řekla jsem o tom i sestře, která měla podobný problém. Rozhodly jsme se tedy, že Svět zdraví navštívíme spolu, neboť jak se říká, ve dvou se to lépe táhne.  
po provedené diagnostice nám naše výživová poradkyně p. Renáta Šobrová vytvořila speciální speciální výživový plán, Seznámila nás, jaké potraviny jsou vhodné a naopak nevhodné pro naše tělo. Naučila nás také, jak si správně sestavit jídelníček a jíst tak, abychom nehladověly, jako se stává při různých nesmyslných dietách. Nastavily jsme si tedy se sestrou půlroční program, po kterém se dostavily pro nás milé výsledky. Sestra znatelně zhubla, a to tak, že už zapla své oblíbené kalhoty, které na počátku vytáhla pouze po stehna! Tím se jí samozřejmě zmenšila velikost až o 2 čísla. Já měla také pozitivní výsledky. Přes břicho jsem zhubla o 14 cm, a tím se mi vytratil můj nepříjemný 'mischelin' 
Za tyto pozitivní změny děkujeme naší výživové poradkyni Renátě Šobrové. 
Svět zdraví doporučujeme každému, kdo chce hubnout zdravě a hlavně bez jo jo efektu.
Danuše, Alena

Tabulka výsledků

Danuše Mravcová

Věk: 57
Výška: 162 cm
-2.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 65 kg 62.1 kg
Obvod pasu 80 cm 74 cm

Má specialistka


Další příběh

po

Jaromír Svoboda

To, co mi ukazovalo zrcadlo a váha, bylo hrozné! Stejně jako jízlivé poznámky vztahující se k mé figuře

Zrcadlo a váha. Hrozné! Můj názor, že ta váha neumí ukázat míň než metrák a že panoptikum v zrcadle je optický přelud, se vytratil s realitou...

-12 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 2

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů