Renata Kotlasová

VĚDĚT, JAK SKVĚLE SE BUDU CÍTIT, TAK PŘIJDU DO SVĚTA ZDRAVÍ JIŽ DÁVNO

před

po

VĚDĚT, JAK SKVĚLE SE BUDU CÍTIT, TAK PŘIJDU DO SVĚTA ZDRAVÍ JIŽ DÁVNO

Jmenuji se Renata, je mi 46 let. Již v dětství jsem byla takové oplácané dítko, které jezdilo na prázdniny k babičce. Ta výborně vařila a já s chutí jedla její jídla. S narůstajícím věkem mi moje váha začala vadit, chtěla jsem se líbit klukům, a tak jsem zkoušela různé diety. Vždy jsem nějaká ta kila shodila, ale pak jsem je zase rychle nabrala zpět. Poté jsem se vdala, měla děti a váhu jsem tak nějak neřešila. Ale v koutku duše jsem si vždycky přála být štíhlá.

 

Vyhecovala“ mě kolegyně, za což jí děkuji

 

Zlom nastal až nedávno v práci. Tam jsem začala potkávala kolegyni, která výrazně zhubla, ale přitom jsem jí celý život znala jako dámu při těle. Začala jsem se vyptávat, jak se jí to podařilo a co pro to udělala. A právě ona mi řekla o Světě zdraví. Touto cestou jí chci moc poděkovat, že mě vlastně nepřímo vyhecovala začít se sebou něco dělat. Říkala jsem si, když to zvládla ona, tak to zvládnu také. Byla pro mě velkou motivací a hnacím motorem vpřed!

 

Jídlo mi chutná, jsem syta, nemám chutě na sladké, ani na slané

 

Objednala jsem se do Světa zdraví, kde se mě ujala výživová poradkyně Lenka Štolbová. Můj dosavadní jídelníček byl zcela špatný. Obsahoval mnoho sacharidů, málo bílkovin, tekutin a nedostatek pohybu. Sestavila mi osobní výživový plán na míru a vysvětlila mi, které potraviny jsou pro mne vhodné a které zase ne, a proč. Z počátku jsem se bála, že mi jídlo nebude chutnat, že budu mít hlad. Ale mé obavy se po týdnu rozplynuly jako pára nad hrncem. Jídlo mi chutná, jsem syta, nemám chutě na sladké, ani na slané. Jen to vínko bych si ráda dala častěji. Pohybu mám snad také dost. Vzhledem k tomu, že netíhnu k žádnému sportu, začala jsem „pouze“ chodit. Zvykla jsem si chodit pěšky do práce i z práce, denně ujdu cca 6 - 9 km.

 

Nyní si kupuji oblečení o 3 velikosti menší

 

Do Světa zdraví chodím půl roku, zatím jsem shodila 20 kg v tucích. Určitě nekončím a hodlám v tom pokračovat. Jsem plná energie, dobré nálady a cítím se skvěle. Stouplo mi sebevědomí, ráda utrácím za nové oblečení, mimochodem o 3 velikosti menší! Také po psychické stránce si troufám říct, že mi to velmi pomohlo. Jsem daleko víc odolnější vůči stresu a jen tak něco mě nerozhodí! I zdravotně jsem v pořádku. Mám vyoperovanou štítnou žlázu a trochu vyšší tlak, ale doufám, že i to se úbytkem váhy ještě spraví.

 

Jděte do toho! Funguje to!

 

Závěrem bych strašně moc chtěla poděkovat mé výživové poradkyni, slečně Lence. Její skvělý profesionální přístup, její trpělivost se mnou, a to, že nade mnou držela onen pomyslný bič, mi pomohlo všechno zvládnout. Sama bych to bez ní nedokázala.

Samozřejmě děkuji i mé rodině za trpělivost a podporu. Hlavně pak manželovi, který to se mnou vše prožíval. A vám potenciálním klientům Světa zdraví vzkazuji jediné: „Jděte do toho! Funguje to! Jde o vaše zdraví a děláte to sami pro sebe. Jo! A nic není nemožné. "


 

Kotlasová Renata


 

Renata Kotlasová

Věk: 46
Výška: 165 cm
-19.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 91.6 kg 72 kg
Obvod pasu 100 cm 86 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Kateřina Ludvíková

Kateřina s námi zhubla 6 kg

  Do 12 let jsem se svou postavou ani nadváhou neměla problém. V období puberty jsem začala přibírat na váze. Ve 14 letech jsem se...

-6 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů