Markéta Vandasová

Velmi rychle se začaly objevovat první výsledky

před

po

Velmi rychle se začaly objevovat první výsledky

Na jaře roku 2018 jsem si uvědomila, že už musím něco udělat se svojí váhou. Měřím 160 cm a vážila jsem přes 72 kg. Prakticky jsem neměla co na sebe, všechno mi bylo malé. Cítila jsem se špatně, těžko jsem chodila do schodů a do kopce a všechny tyto pocity měly negativní vliv na mou náladu a psychický stav. Snažila jsem se to vyřešit sama snížením objemu jídla a zvýšeným pohybem, nicméně tato snaha neměla valný účinek. Proto jsem se rozhodla podívat se po nějaké odborné pomoci.

Přesně  jsem plnila dietetické pokyny paní specialistky

Na základě inzerátu jsem kontaktovla Svět zdraví a po první návštěvě jsem se rozhodla, že absolvuji půlroční běh. Začala jsem přesně plnit dietetické pokyny paní specialistky, pravidelně jsem sportovala a velmi rychle se začaly objevovat první výsledky.

Zhubla jsem v pase i v bocích

Byla jsem skutečně důsledná a naprosto plnila pokyny paní specialistky Ing. Lenky Smetanové, které mě dovedly k poměrně rychlé úpravě váhy – za 1. měsíc dole 5 kg a po celé kůře jsem zhubla o 13 kg. Můj obvod v pase i v bocích se snížil o 13 cm. Mohu pohodlně chodit do schodů i do kopců, mám dobrou náladu a obléknu i šaty, které jsem již 5 let nemohla obléci.

Všem moc děkuji

Stručně řečeno, musím vřele poděkovat Světu zdraví na Budějovické a jmenovitě ing. Smetanové za kvalitní, odbornou a velmi účinnou pomoc.


 

Vandasová Markéta


 

Tabulka výsledků

Markéta Vandasová

Věk: 71
Výška: 160 cm
-13.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 72.1 kg 59 kg
Obvod pasu 88 cm 75 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Miroslav Keller

Jsem chudší o 30 kg

Už je to rok, co jsem vstoupil do Světa zdraví v Mostě s žádostí o pomoc s řešením své nadváhy. Už jako dítě jsem nepatřil k ...

-27 kg
Poradna
Svět zdraví Most

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů