Věra Vyhlídová

Věra shodila již 11 kg

před

po

Věra shodila již 11 kg

Právě prošlé vánoční období se opět projevilo na váze a už nemělo smysl namlouvat si, že to zvládnu sama. Zhubnout 10 kg by bylo fajn, ale jak na to? Internet je v dnešní době nevyčerpatelná zásoba informací. Zaujala mne upoutávka na Svět zdraví a zkušenosti spokojených klientů. Přece jen, trochu s obavami, jsem navštívila hradeckou pobočku. Ujala se mne paní Věra Kociánová, vysvětlila mi, co změníme v jídelníčku, a jak bude vypadat pitný režim. Pití byl velký problém, nebyla jsem si zvyklá dostatek tekutin hlídat a slabost na sladké udělala také své. Pod tak skvělým vedením se opravdu dostavily první výsledky, tak proč nepokračovat?

Objevila jsem nové přílohy, lehké zeleninové saláty a jde to i bez uzenin.                                                            Téměř po roce mám 11 kg dole a cítím se výborně, dokonce si najdu čas plavání.                                                     Ráda se věnuji vnoučatům a na to potřebuji být fit.

Za to že se mi to povedlo, vděčím paní Věře Kociánové, které ještě jednou tímto moc děkuji, za rady, přístup a skvělé vedení.

Hodně spokojených klientů přeje

 Vyhlídová Věra, Hradec Králové

 

Věra Vyhlídová

Věk: 67
Výška: 162 cm
-13.0 kg
před po
Hmotnost 87.9 kg 74.9 kg
Obvod pasu 96 cm 82 cm

Další příběh

před

po

Alois Winkler

Pan Winkler s námi shodil 29 kg

Je mi 68 let. Po odchodu do důchodu se u mě značně snížila pohybová aktivita, přestaly „stresy" v práci a prakticky začal klidný a pohodový...

-28 kg
Poradna
Svět zdraví Plzeň

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů