Vladimír Kalous

Vladimír zhubl 6 kg

po

Vladimír zhubl 6 kg

Kalous Vladimír,  Žamberk

Můj příběh se začal psát začátkem srpna 2012. Vlastně to začalo o mnoho roků dříve. Moje míry tenkrát byly  70 kg, 170 cm a pohybová činnost  vrcholový závodní sport. Po ukončení závodní činnosti jsem zmírnil pohyb, ale nezmírnil jsem bohužel dávky potravin. Až jsem si jednou stoupl na váhu v jednom obchoďáku, kde mi vypadl lístek s číslem 94. Byl to šok, nikomu jsem nic neřekl a celý den jsem nemluvil. Omezoval a snad ani neomezoval jsem jídlo a s váhou se nic nedělo. Po krátké době jsem se vrátil k závodní činnosti. Kamarád, který mněl podobné problémy mi dal dietu. Jíst téměř vše, ale bez příloh. Po měsíci diety a denního intensivního běhu jsem vážil 77 kg. To jsem si držel dlouho, ale po ukončení intenzivní závodní činnosti váha začala opět stoupat. Ustálila se na 82 až 84 kg. To by snad ještě šlo. Závodil jsem dál, ale na nižší úrovni.

V roce 2007 jsem se dostal na operaci tepen obou dolních končetin. Byl jsem 40 dní úplně nechodící. Zatuhnul mi pravý kotník. Zahájil jsem intenzivní rehabilitaci a rozhýbávání. Na tepny jsem začal užívat Warfarin. Po roce jsem si na téže noze zlomil kotník. Začalo to znovu. Rehabilitace, cvičení rozhýbávání. Velmi malá intenzita pohybu a snad ani né velké množství jídla způsobilo moji hmotnost 100 kg. Pustil jsem se opět do boje s nadváhou. Jednou na internetu se objevila reklama „HUBNUTÍ" otevřel jsem ji a objevila se firma, v které působí dr. Fořt.  Přihlásil jsem se a druhý den se mi ozval telefon z Prahy. Po osobní anamnéze mi poslali jídelníček na dva měsíce. Váha poklesla na 90 kg, ale později díky jo-jo efektu stoupla opět na 96 kg. Nereagovala ani na snížení potravy.

V létě roku 2012 se mi náhodně do rukou dostal časopis Květy a v něm reklamní stránka firmy „Svět zdraví". Opět jsem se přihlásil a ozvali se mi z pobočky Hradec Králové a pozvali mě na první konzultaci, kde se mě ujal specialista Marek Solnička. Po změření, zvážení a rozsáhlé osobní anamnéze jsem si za týden přijel pro jídelníček, spíše pro zásady stravování. Na základě toho jsem se začal stravovat. Po dobu půl roku jsem každý měsíc jezdil na konzultace. Každý měsíc mi pan Solnička upřesňoval a poopravoval můj jídelníček na základě deníčku, kde jsem uváděl denní rozvrh jídla a denní pohybové aktivity. Mohu konstatovat, že tyto měsíční konzultace mě dovedli téměř k dokonalému stravovacímu režimu. Bez toho by to nešlo.

Nezaměřili jsme se ani tak na hodnotu, co jsem si doma přečetl na váze, ale na ztrátu tělesného tuku, který poklesl o 6 kg. Z toho vnitřní tuk poklesl o 3 kg. Zlepšily se minerály v kostech, čímž se zvýšila kvalita kostry. O 1 kg se zvýšila svalová hmota a zadržení vody v organismu se zvýšilo o 4%. O 10 let se mi snížil můj metabolický věk. Z nadváhy jsem se dostal téměř na horní hranici optimální váhy.

Pro mě to neznamená usnutí na vavřínech, ale nadále používat doporučený stravovací režim a pohybové aktivity. Chci se občas nechat proměřit a mým cílem je nadále pokračovat v nastaveném režimu.

Děkuji svému poradci panu Solničkovi za rady, vstřícný přístup, příjemné posezení, na které jsem se vždy velmi těšil a přeji mu mnoho spokojených klientů.

S pozdravem

Kalous Vladimír

Vladimír Kalous

Věk: 76
Výška: 167 cm
-2.2 kg
před po
Hmotnost 102 kg 99.8 kg

Můj specialista


Další příběh

před

po

Stanislav Zahradník

Zbavil jsem se 30 kg a 20 cm v pase.

Můj příběh je prostý a vyjádřil bych ho slovy Julia Ceasera, která pronesl po rychle vyhrané bitvě proti pontskému králi Farnakovi v roce...

-30 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů