Jana Doutnáčová

Vrhla jsem se na sportování. To jsem podpořila správným jídelníčkem

před

po

Vrhla jsem se na sportování. To jsem podpořila správným jídelníčkem

K návštěvě Světa zdraví jsem rozhodla na podzim 2017 na základě doporučení kamarádky, která za sebou měla velice úspěšnou změnu životního stylu. A Svět zdraví, konkrétně paní Ivu Dryákovou, si nemohla vynachválit.

Nikdy jsem nebyla "párátko". Ale sport mi nevadil

Nikdy jsem nebyla „párátko“, ale už od mala jsem měla ráda velké množství sportů. A díky těmto aktivitám jsem se cítila sama se sebou spokojená. Změna nastala po ukončení vysoké školy a nástupu do práce. Času bylo málo a sport šel postupně stranou na úkor sedavého zaměstnání.

Věděla jsem, že to takhle nemůže jít dál

Nakonec jsem si sama pro sebe řekla, že takhle to dál nepůjde a rozhodla se domluvit se na úvodní konzultaci s Ivou Dryákovou. Musím říct, že její pozitivní přístup a energie mě doslova a do písmene nakoply. Na úvodní konzultaci jsme se domluvily na půlročním programu, během něhož jsem se naučila přemýšlet nad tím, co, kdy a proč bych měla jíst nebo nejíst.

Hodně mi pomohly také odborné rady

Velice užitečné pro mě byly rady ohledně stravování před a po sportu, protože nad tím jsem se nikdy dříve více nezamýšlela. Pozitivní přístup a podpora Ivy Dryákové během konzultací mi tak nakonec pomohly ke změně životního stylu, kterého se hodlám i nadále držet.

A jak se cítím po půl roce?

Opět jsem se vrhla na sportování, které jsem podpořila tím správným jídelníčkem. A přestože bych rozhodně ráda ještě nějaké to kilo shodila, velkým přínosem pro mě je, že se zase cítím sama se sebou spokojená a současný životní styl si užívám.

Jana Doutnáčová

Věk: 31
Výška: 176 cm
-4.1 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 88.2 kg 84.1 kg
Obvod pasu 85 cm 77 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Alena Kailová

20 kg pro mě byl nepředstavitelný úkol.

Můj celoživotní  boj s nadváhou jsem vzdala asi před deseti lety.  S přibývajícími roky jsem si začala zdůvodňovat, proč už to nejde (věk...

-17 kg
Poradna
Svět zdraví Hradec Králové

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

537 404
zhubnutých kilogramů
90
poraden
86
specialistů