Lenka Gažiková

Všechno jde, jen chtít.................

před

po

Všechno jde, jen chtít.................

Jmenuji se Lenka a celý život se potýkám s nadváhou a v posledních 20 letech s obezitou. Postupně jsem během let dospěla k názoru, že pro mne (i když jsem se snažila) není možné zhubnout.

 

V momentě, kdy pro mne byl problém sednout si na zem a vstát, ujít kus cesty bez zadýchání, běžet, bolela mě kolena, kdy jsem měla hodně zvýšený tlak, zvýšený cukr v krvi, cholesterol jsem dospěla k názoru, že je třeba něco udělat, i když pozdě, ale přeci. Dostala jsem se k inzerci „ Světa zdraví“ a ve svých 57 letech jsem to zkusila.

 

Výživová poradkyně mi vysvětlila, kterých chyb se dopouštím a poradila mi, co všechno dělat, abych se cítila lépe. Nakonec se mi podařilo se během roku zbavit téměř 20 kg. Jak? Já říkám, že jsem začala víc, pravidelně a lépe jíst. Přidala jsem pohyb a přestala jsem všechno hrotit. Prostě pohoda a klídek. S úbytkem váhy se zlepšil můj zdravotní stav, ale přišel problém s oblečením. No co, ráda jsem si pořídila nové.

 

A co mě čeká teď? Pokračovat dál a třeba půjde váha ještě trochu dolů. Snížit hmotnost se dá v každém věku, ale čím dřív, tím je to lepší. Śkoda, že jsem takto neuvažovala před 20 – ti lety.

 

Děkuji paní Nikol Michálkové za pomoc.

 

 

V Trutnově, dne 21.8.2019

 

Lenka Gažiková

Věk: 58
Výška: 160 cm
-19.1 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 88.8 kg 69.7 kg
Obvod pasu 112 cm 92 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Jaroslav Vašíček

Naučil jsem se zdravě jíst nejen já, ale i celá moje rodina

Rád bych se s Vámi podělil s mou zkušeností ve Světě zdraví. Na podzim loňského roku jsem se jako každý rok zúčastnil předváděcí akce Zepter....

-3 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů