Ludmila Černá

Všem lidem ze Světa zdraví velký dík!

před

po

Všem lidem ze Světa zdraví velký dík!

S váhou jsem se potýkala vždy, pravé slovanské tvary mám v genech. V dospělosti jsem se snažila zdravě jíst, cvičit, ale bez valného efektu. Po třetím dítěti váha vystoupala přes 90 kilo, a to už bylo opravdu děsivé, každý nákup oblečení byla muka (pohled do zrcadla k pláči a ponižující zjištění, že potřebuji zase o číslo větší oblečení, než jsem si myslela). Uznala jsem, že už to sama nezvládnu a objednala se do Světa zdraví. Přišla jsem k paní Častové a spolu jsme stanovily cíl dostat dolů 20 kilo. Zjistila jsem, které potraviny pro mě nejsou vhodné, kde jsem dělala chyby, a paní Častová mi poradila s jídelníčkem a k tomu přidala i tipy na cviky. Investovala jsem i do potravinových doplňků. A výsledky se dostavily za krátkou dobu, během 14ti dnů už bylo dole pár kilo. Na nový životní styl jsem si zvykla, protože to přeci dělám pro sebe, a tak jsem vše, co mi bylo doporučeno dodržovala a i s třemi dětmi se snažila cvičit. Nebylo to vždy jednoduché, ale investice jak finanční, tak fyzické a časové rozhodně nelituji. Nyní mám dole přes 20 kilo a nákup oblečení už je radost, i když mám nyní opačný problém, vždy musím chodit pro velikost o číslo menší.

Tak paní Častové a všem lidem ze Světa zdraví velký dík!!

Ludmila Černá

Věk: 38
Výška: 171 cm
-25.0 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 89.4 kg 64.4 kg
Obvod pasu 90 cm 68 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Božena Kučerová

Pomohly mi ke ztrátě 12,9 kg. Jsem spokojená.

Jmenuji se Božena Kučerová a jsem už dlouho v důchodu. Mé pokusy o hubnutí skončily vždy stejně - Jo Jo efektem. Pohybem si moc pomoci...

-11 kg
Poradna
Svět zdraví Havířov

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů