Ivana Eliášková

Vůbec jsem netušila, jak na to, a proto jsem si našla pomoc ve Světě zdraví

před

po

Vůbec jsem netušila, jak na to, a proto jsem si našla pomoc ve Světě zdraví

Celé to začalo docela obyčejně. Delší dobu jsem tak nějak přehlížela svoji nadváhu i těsné šatstvo. Nakopnutím k akci byla až moje kamarádka, která jednoho dne nazvala tuto skutečnost pravým jménem. Tehdy jsem se rozhodla, že to změním. Vůbec jsem ale netušila, jak na to, a proto jsem si našla pomoc ve Světě zdraví na Budějovické.

 

V odhodlání jsem vzala program Světa zdraví opravdu vážně

 

Zpočátku jsem si moc nevěřila. Pochopí moje tělo, že má hubnout? Jak se to dozví? Mám totiž už svůj věk a dlouhá léta jsem jedla spíš jednou denně - ráno jen kafe, přes den nic nebo v zoufalství banán a nějaká sladkost, ovšem večer jsem si to vynahrazovala až do noci. V odhodlání jsem vzala program Světa zdraví opravdu vážně a přiznávám, že první měsíce to byla fuška. Připadalo mi, že se můj život soustředil jen na jídlo. Nezapomenout pravidelně jíst, plánovat nákupy potravin a pak je taky připravit, vymýšlet recepty, den co den. Pak jsem si ale všimla, že je mi tak nějak lehce a fajn. A samozřejmě, silnou motivací byl postupný tukový úbytek a „zvětšování“ mého oblečení.

 

Na mnoho věcí bych sama nepřišla

 

Úspěch se měří podle výsledků. Ten můj je po půlroční spolupráci se Světem zdraví na Budějovické mínus osm kilogramů z mých téměř 80! A těch osm kilo jsou jen tuky! Málo? Pro mě tedy ne, je to paráda. Sama bych to asi nedokázala. Velmi mi pomohla paní Lucie Tichá, moje výživová specialistka. Na mnoho věcí bych sama nepřišla a ukázalo se, jak jsou důležité průběžné konzultace. Paní Tichá mě vedla pevnou rukou (nic mi neodpustila a kladla přesně mířené otázky na tělo), vždycky všechno detailně vysvětlila (je důležité pochopit, jak věci ne/fungují) a káravě chápala i mých pár prohřešků (párkrát jsem prostě „musela“).

 

Velký dík paní Tiché a celému týmu

Můj program ve Světě zdraví sice končí, ale budu v něm pokračovat dál. Naučila jsem se vnímat, kdy je můj organismus spokojený i jak chytře umí „ukládat“ na horší časy. Všem, kteří chtějí něco udělat se svými kily, doporučuji jít do toho se Světem zdraví. Paní Lucii Tiché a jejímu týmu můj velký dík a mnoho pracovních úspěchů!

Ivana Eliášková


 

Tabulka výsledků

Ivana Eliášková

Věk: 64
Výška: 155 cm
-8.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 78.5 kg 70.3 kg
Obvod pasu 104 cm 99 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Miroslav Koudelka

Za půl roku jsem shodil 16 kilo. Při sportu se nepotím a tkaničky u bot už jsou pro mě hračka

Do Světa zdraví mě přivedla moje manželka, která se chtěla informovat na možnosti zdravé výživy. Tak jsem se k ní přidal a šli jsme se...

-14 kg
Poradna
Svět zdraví České Budějovice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů