David Novák

Výsledky se dostavily celkem brzy a David začal být spokojený.

před

po

Výsledky se dostavily celkem brzy a David začal být spokojený.

Stálo to za to

Před dvěma lety se náš syn David dostal do let /10let/, kdy mu začalo záležet na názorech ostatních dětí. Jelikož byl silnější postavy, nebyl v tělocviku tak pohyblivý a zdatný a děti se mu začaly smát. Chtěli jsme mu pomoci a hledali jsme pro něho nějaké řešení.

Přihlásili jsme ho na letní tábor se sportovním zaměřením, ale ani ten mu nepomohl. Na táboře ho to nebavilo, protože ostatním dětem nestačil.

Pak jsem na internetu objevila stránky „Svět zdraví". Hned druhý den se nám ozvali a do týdne byla první schůzka. Dostali jsme upravený jídelníček a seznam potravin, které nám doporučili. Ze začátku jsme sice museli Davida něčím motivovat, vysvětlovat, ale po krátké době měl sám radost, že se mu bříško zmenšuje a je pohyblivější.

Přidal i dříve zatracovaný sport a cvičení na orbitreku. Výsledky se dostavily celkem brzy a David začal být spokojený. Ve škole se mu děti přestaly smát a tělocvik se stal koníčkem.

Jídelníček je sice po finanční stránce náročnější, ale za spokojenost našeho syna to stálo.

Za půl roku dal dolů 6 kg tuků, obvod prsou se zmenšil o 5 cm, obvod pasu o 10 cm a přes boky 13 cm. I když obědvá ve školní jídelně.

Chtěla bych tímto poděkovat všem za vstřícnost ve SVĚTĚ ZDRAVÍ v Hradci Králové, především specialistce paní Ireně Lukášové za rady, ochotu a čas, který nám věnovala.

 Novákovi Lenka a David, Černčice

 

Tabulka výsledků

David Novák

Věk: 17
Výška: 152 cm
-4.3 kg
před po
Hmotnost 60 kg 55.7 kg
Obvod pasu 94 cm 85 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Marcela Zemková

Moje odhodlání začít bojovat s nadbytečnými kily se vyplatilo.

Je mi 55 let. S nadváhou žiji víc jak čtvrt století. Přibrala jsem po „dětech“ a občas jsem se pokoušela držet nějakou zaručenou dietu. Bez...

-18 kg
Poradna
Svět zdraví Tábor

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

512 831
zhubnutých kilogramů
92
poraden
201
specialistů