Lída Klímová

Výživová poradkyně se mnou rozebrala celý problém a poradila mi, jak dál nejen v oblasti výživy, ale i sportu.

před

po

Výživová poradkyně se mnou rozebrala celý problém a poradila mi, jak dál nejen v oblasti výživy, ale i sportu.

Začala jsem hubnout v roce 2015, ze 112 kg se mi podařilo zhubnout na 81 kg, potom se váha zastavila a více jak rok se nehýbala. Byla jsem z toho dost nešťastná, a tak jsem se rozhodla navštívit Svět zdraví Kladno. Zde jsem byla mile překvapena přístupem výživové poradkyně paní Jany Častové, která se mnou rozebrala celý problém a poradila mi jak dál. A to nejen v oblasti výživy, ale i ve sportu. A hurá, povedlo se! Ručička váhy se začala hýbat směrem dolů. Za půl roku jsem se společně s výživovou poradkyní a Světem zdraví dokázala dostat o 10 kg níž. Moje cesta však tímto nekončí a určitě se do poradny vrátím, věřím že ještě dokážeme o další úbytek kilogramů zabojovat. Moc děkuji paní Janě Častové!

Tabulka výsledků

Lída Klímová

Věk: 46
Výška: 164 cm
-9.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 80.6 kg 70.7 kg
Obvod pasu 94 cm 83 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Hana Michálková

Život je krásný, když máte cíl…

Ráda bych přispěla svým příběhem a velkým poděkováním. Poděkování patří především mé nutriční konzultantce paní Petře Cidlinské, ze Světa zdraví ve...

Poradna
Svět zdraví Znojmo

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

519 587
zhubnutých kilogramů
93
poraden
200
specialistů