Lída Klímová

Výživová poradkyně se mnou rozebrala celý problém a poradila mi, jak dál nejen v oblasti výživy, ale i sportu.

před

po

Výživová poradkyně se mnou rozebrala celý problém a poradila mi, jak dál nejen v oblasti výživy, ale i sportu.

Začala jsem hubnout v roce 2015, ze 112 kg se mi podařilo zhubnout na 81 kg, potom se váha zastavila a více jak rok se nehýbala. Byla jsem z toho dost nešťastná, a tak jsem se rozhodla navštívit Svět zdraví Kladno. Zde jsem byla mile překvapena přístupem výživové poradkyně paní Jany Častové, která se mnou rozebrala celý problém a poradila mi jak dál. A to nejen v oblasti výživy, ale i ve sportu. A hurá, povedlo se! Ručička váhy se začala hýbat směrem dolů. Za půl roku jsem se společně s výživovou poradkyní a Světem zdraví dokázala dostat o 10 kg níž. Moje cesta však tímto nekončí a určitě se do poradny vrátím, věřím že ještě dokážeme o další úbytek kilogramů zabojovat. Moc děkuji paní Janě Častové!

Lída Klímová

Věk: 46
Výška: 164 cm
-9.9 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 80.6 kg 70.7 kg
Obvod pasu 94 cm 83 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Tomáš Neumann

Je až neskutečné, jak člověk čiší novou energií s každým kilogramem, který se mu podaří zhubnout.

Do Světa zdraví jsem se dostal de facto náhodou, díky kolegovi z práce. Vzhledem k našemu hektickému zaměstnání s nerovnoměrně...

-13 kg
Poradna
Svět zdraví Liberec

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů