Stanislav Jarolímek

Z původních 110 kg bylo po roce spolupráce najednou 86 kg.

před

po

Z původních 110 kg bylo po roce spolupráce najednou 86 kg.

Dobrý den,

jmenuji se Stanislav Jarolímek z Trutnova a zdravím všechny, co mají problém s nadváhou a chtějí proti tomu něco udělat. 

Zkoušel jsem různé diety

Můj příběh je ve všem podobný, jako u ostatních lidí, co mají tento problém. Nemůžu se dobře ohýbat a zavazovat si tkaničky u bot, chodit do kopců a nezadýchávat se, zdravotní problém s vysokým tlakem a jíst stále více a více léků. Můj lékař říká, tady tím směrem cesta nevede, chce to zhubnout. Zkoušel jsem různé diety a bylo to na nic. Jen na chvíli šlo trochu kil dolů a pak zase opět na horu. V ten moment jsem si řekl, že potřebuji na svoji výživu odborníka, který mě povede a poradí na mé cestě k hubnutí.

Výsledky se brzo ukázaly

Ze sociálních sítí jsem se dozvěděl, že Svět zdraví má své odborníky, kteří mi pomohou na mé zdravější cestě. Navštívil jsem proto Svět zdraví a tam jsem se dohodl s velice příjemnou výživovou poradkyní, co bych měl proto udělat. Po lékařské prohlídce a odběru krve jsme se dohodli na pravidelných návštěvách, kde jsme probírali a radili co dál.

Byl jsem velice překvapen, jaké dobroty můžu a co nesmím. Začal jsem vše dodržovat a výsledky se brzo ukázaly a to mi dodalo více chuti to nebrat na lehkou váhu. Z původních 110 kg bylo po roce spolupráce najednou 86 kg. Do budoucna chci váhu udržovat mezi 85 až 90 kg a této váze jsem přizpůsobil i svůj šatník.

Touto cestou chci poděkovat všem, co se na mé zdravé cestě podíleli a těm, co mají také problémy s váhou a zdravím jenom doporučit odborníky ve Světě zdraví.
 

Stanislav Jarolímek

Věk: 64
Výška: 179 cm
-23.1 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 108.9 kg 85.8 kg
Obvod pasu 117 cm 110 cm

Další příběh

před

po

Zuzana Vacková

Všem, kteří nejsou se svými kily a svým zdravím spokojeni, doporučuji navštívit Svět zdraví.

Můj příběh je jistě podobný jiným příběhům. Od mládí jsem měla sklony k přibývání na váze, tak jsem začala držet různé diety. Ručička váhy běhala...

-22 kg
Poradna
Svět zdraví Kolín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

533 086
zhubnutých kilogramů
91
poraden
190
specialistů