Blanka Kubíčková

Za 15 měsíců jsem o 30kg lehčí a mé zdravotní problémy mizí!

před

po

Za 15 měsíců jsem o 30kg lehčí a mé zdravotní problémy mizí!

Po operaci páteře jsem musela dlouhodobě užívat léky, po kterých se přibírá. Pomalu a jistě moje váha stoupala a stoupala. Začaly se objevovat velké zdravotní potíže, proto jsem v březnu 2017 zavítala do Světa zdraví. Bylo nutné nastavit jiný režim stravování a přidat k tomu pohybovou aktivitu, kterou jsem mohla zvádnout. K mému překvapení se zadařilo a váha začala klesat. Po 15 měsících jsem nyní o 30kg lehčí. I po šedesátce to jde, když se chce.

Nejtěžší na celé změně životního stylu, byla příprava jídla na další den. Naštěstí mě má rodina celou dobu podporovala a pomáhala mi. Takže zvyknout si na nové stravování mi trvalo pouze jeden týden. Náročné také je shnáět nebo vymýšlet nové recepty. Ale odměnou za to všechno je, že se na sebe zvládnu podívat do zrcadla, nabyla jsem sebevědomí, zmenšila se mi velikost oblečení o 4 čísla! A to nejdůležitější – mé zdravotní problémy se ztrácejí.

Tabulka výsledků

Blanka Kubíčková

Věk: 62
Výška: 180 cm
-31.1 kg
před po
Hmotnost 117.8 kg 86.7 kg
Obvod pasu 125 cm 101 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Milena Puschová

Pokračuji a účinně spaluji další a další tuky.

Do Světa zdraví jsem přišla protože jsem měla dost velké zdravotní problémy. Otékaly a bolely mě nohy a cítila jsem se celkově celá oteklá. Po...

-3 kg
Poradna
Svět zdraví Most

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

487 383
zhubnutých kilogramů
92
poraden
207
specialistů