Marie Nedbalová

Za 6 měsíců jsem se zbavila 8 kg tuku a 11 cm v pase

před

po

Za 6 měsíců jsem se zbavila 8 kg tuku a 11 cm v pase

Jmenuji se Marie.Od mládí jsem hodně sportovala, až do doby před 15 lety, kdy jsem začala přibírat na váze a cvičit jsem přestala. Před 10 lety jsem to dotáhla na váhu 93 kg. To mě vyděsilo a pokoušela jsem se váhu redukovat. Postihla mne artróza kloubů a zhubnout se mi nedařilo. Asi před 4 lety se mi změnou stravy - pravidelnost, malé porce. Začalo dařit a do loňského roku jsem shodila skoro 10 kg. Pak už to dál nešlo a pod váhu 83 kg jsem se nemohla dostat. Artróza mezi tím ještě postoupila a lékař řekl, abych uvažovala o operaci. „Ale mě se nechce!“ Rozhodla jsem se tedy ještě snížit váhu a kolenům odlehčit. Našla jsem odkaz na Svět zdraví a přihlásila se. Týden po mých 69 narozeninách jsem začala. Po vyšetření krve a určení metabolického typu mi odborníci doporučili potraviny, které jsou pro mne vhodné a poradili mi co a kdy jíst a sestavili vzorový jídelníček. Rovněž mi doporučili více pohybu. Výživová specialistka Anetka, která se o mě 6 měsíců starala, mi hodně pomohla. Radila mi a kontrolovala mě. Naučila jsem se jíst jiné potraviny a plánovat si stravu. Zase jsem začala cvičit, jezdit na kole a na nákupy chodit pěšky. Za 6 měsíců jsem se zbavila 8 kg tuku a 11 cm v pase. Mám sice nadváhu, ale obézní už nejsem. Jsem spokojená, kolena mě unesou a nebolí. Hubnutí se Světem zdraví mohu doporučit, protože je přeci jen lepší, svěřit se odborníkům.

Marie Nedbalová

Věk: 70
Výška: 158 cm
-8.2 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 82.6 kg 74.4 kg
Obvod pasu 96 cm 85 cm

Má specialistka


Další příběh

před

po

Rychtrová Blanka

0 8 kg tuku méně v 61 letech

Můj příběh. Jednoho dne vám dojde, že chcete něco změnit. Dojde vám trpělivost s tím, jak vypadáte a když už si s námahou zavazujete...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 6 - Dejvice

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů