Ludmila Barochová

Za 6 měsíců se mi podařilo zhubnout 19 kilogramů

před

po

Za 6 měsíců se mi podařilo zhubnout 19 kilogramů

Jmenuji se Lída a k návštěvě Světa zdraví v Kolíně jsem se rozhodla na doporučení kamarádky. Měla jsem zdravotní problémy a nadváhu 

Dlouho jsem používala výmluvy, že je to věkem a onemocněním štítné žlázy

Tak začala moje cesta za zdravím, hlavně za zdravím. Hubnutí bylo až na druhém místě. Můj výživový specialista, pan Josef Řeháček, mi doporučil výživový plán na půl roku. Hodnoty, které mi naměřil, byly alarmující. A tak jsem se pustila do boje s nadváhou.

Musela jsem nejprve změnit svůj styl stravování

Dostala jsem výživový plán s potravinami, které byly pro mne vhodné a podle nich jsem své stravování upravila. Najednou to šlo a kila začala ubývat. Na každou návštěvu jsem se těšila, protože moje váha šla dolů bez hladu a stresu, co budu jíst.

Začala jsem tvořit nové recepty, aby jídlo bylo pestré a vypadalo hezky

Výsledky mého snažení a také rady, doporučené mým poradcem měly pro mne velký význam. Neboť se mi podařilo za 6 měsíců docílit takových výsledků, po nichž se můj celkový stav rapidně zlepšil.

Za 6 měsíců se mi podařilo zhubnout 19 kilogramů.

Tabulka výsledků

Ludmila Barochová

Věk: 62
Výška: 156 cm
-19.6 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 82.4 kg 62.8 kg
Obvod pasu 107 cm 90 cm

Můj specialistaDalší příběh

po

Miloslava Krásová

Je dobré pro sebe něco udělat

Myslela jsem si, že umím jíst zdravě, jenže kila pomaloučku naskakovala a to bohužel v oblasti hýždí a břicha. Řekla jsem si dost s a...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Jablonec nad Nisou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 853
zhubnutých kilogramů
93
poraden
204
specialistů