Lenka Faistaverová

Stravu jsem musela přizpůsobit pracovním směnám. Funguje to. Hubnu a vůbec se nemusím omezovat

před

po

Stravu jsem musela přizpůsobit pracovním směnám. Funguje to. Hubnu a vůbec se nemusím omezovat

Na Svět zdraví jsem narazila na Facebooku. A jelikož jsem již delší dobu byla naštvaná kvůli tomu jak vypadám, a navíc mě bolely klouby a záda, tak jsem dlouho neváhala a objednala se na konzultaci. 

Stravu jsem musela uzpůsobit na směnný provoz, ve kterém pracuji

S mou výživovou specialistkou jsme se domluvily na půlročním programu a pustily se do toho. Jelikož pracuji na směny, kdy chodím do práce na 3. hodinu ranní (vstávám v půl druhé ráno), od začátku jsme řešily stravu během těchto směn a poté i během dne.

Nikdy jsem moc nesportovala, ale zalíbilo se mi to

Dostala jsem rady a doporučení ohledně štítné žlázy a zvýšeného cholesterolu (dosud naštěstí neléčeného). Nejsem zrovna sportovní typ, ale na doporučení specialistky jsem začala i pravidelně jezdit na rotopedu. Ze začátku kratší dobu, ale jak jsem získávala kondici, čas se protahoval.

Nikdy jsem toho nesnědla tolik jako nyní. A přesto hubnu

Na posledním vyšetření jsem měla hodnoty cholesterolu v pořádku - celkový cholesterol 4,4. Navíc se cítím výborně, mám více energie, nebolí mě klouby a nejlepší na tom je, že se nemusím omezovat, co se týče množství jídla. Nikdy předtím jsem toho tolik nesnědla jako nyní. Za půl roku jsem zhubla 9,4 kg, a to především z tuků. Ještě ale nekončím a s radostí budu pokračovat dál!

 

Tabulka výsledků

Lenka Faistaverová

Věk: 44
Výška: 153 cm
-9.4 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 76.3 kg 66.9 kg
Obvod pasu 81 cm 79 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Ivana Janovcová

Při váze, která se blížila ke 100 kg, jsem si řekla D O S T.

Jako každý člověk, který chtěl někdy udělat něco pro sebe, tak i já, bojující celý svůj život s nadváhou, jsem se rozhodla něco s tím dělat. A to...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Jičín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů