Lenka Faistaverová

Stravu jsem musela přizpůsobit pracovním směnám. Funguje to. Hubnu a vůbec se nemusím omezovat

před

po

Stravu jsem musela přizpůsobit pracovním směnám. Funguje to. Hubnu a vůbec se nemusím omezovat

Na Svět zdraví jsem narazila na Facebooku. A jelikož jsem již delší dobu byla naštvaná kvůli tomu jak vypadám, a navíc mě bolely klouby a záda, tak jsem dlouho neváhala a objednala se na konzultaci. 

Stravu jsem musela uzpůsobit na směnný provoz, ve kterém pracuji

S mou výživovou specialistkou jsme se domluvily na půlročním programu a pustily se do toho. Jelikož pracuji na směny, kdy chodím do práce na 3. hodinu ranní (vstávám v půl druhé ráno), od začátku jsme řešily stravu během těchto směn a poté i během dne.

Nikdy jsem moc nesportovala, ale zalíbilo se mi to

Dostala jsem rady a doporučení ohledně štítné žlázy a zvýšeného cholesterolu (dosud naštěstí neléčeného). Nejsem zrovna sportovní typ, ale na doporučení specialistky jsem začala i pravidelně jezdit na rotopedu. Ze začátku kratší dobu, ale jak jsem získávala kondici, čas se protahoval.

Nikdy jsem toho nesnědla tolik jako nyní. A přesto hubnu

Na posledním vyšetření jsem měla hodnoty cholesterolu v pořádku - celkový cholesterol 4,4. Navíc se cítím výborně, mám více energie, nebolí mě klouby a nejlepší na tom je, že se nemusím omezovat, co se týče množství jídla. Nikdy předtím jsem toho tolik nesnědla jako nyní. Za půl roku jsem zhubla 9,4 kg, a to především z tuků. Ještě ale nekončím a s radostí budu pokračovat dál!

 

Tabulka výsledků

Lenka Faistaverová

Věk: 44
Výška: 153 cm
-10.5 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 76.3 kg 65.8 kg
Obvod pasu 81 cm 80 cm

Má specialistkaDalší příběh

před

po

Sylva Zámostná

Sylva Zámostná - PŘÍBĚH

Do Světa zdraví jsem zavítala poté, co jsem se rozhodla skoncovat s mojí pernamentní únavou a jídlem dvakrát denně, které nebylo pro moje...

-5 kg
Poradna
Svět zdraví Znojmo

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

424 202
zhubnutých kilogramů
95
poraden
220
specialistů