Jana Rácová

Za půl roku mám o 20 kilo méně.

před

po

Za půl roku mám o 20 kilo méně.

Přestala jsem svou váhu řešit
 
Problémy s hmotností jsem měla skoro celý život. Když jsem kvůli úrazu musela přestat sportovat, začala kila přibývat, až dosáhla 90 kilogramů. Byla jsem však mladá, chtěla jsem se líbit a tak jsem začala cvičit vodní gymnastiku, omezila se v jídle a deset let jsem držela váhu v rozmezí 75 – 80 kg, což při mé výšce 176 cm bylo v pohodě. Přišla však dvě riziková těhotenství a s tím omezení pohybu a po porodu jsem vážila 95 kilo. Něco se ve mně zlomilo a já přestala svou váhu řešit, měla jsem prostě nadváhu a hotovo. 
 
Objednala jsem se na konzultaci
 
Časem přišly zdravotní problémy jako vysoký tlak, náběh na cukrovku a hlavně bolesti kolen, které vyvrcholily náhradou obou kolen a já byla na prahu sedmdesátky se 102 kg, umělými koleny, vysokým tlakem a obavou, že už se nedá nic dělat. Na internetu jsem se však dozvěděla o firmě Svět zdraví a řekla si, že to zkusím a objednala jsem se na konzultaci.
 
Bez pomoci bych to nezvládla
 
Ujala se mne velmi milá paní konzultantka, která mne přesvědčila, že nikdy není pozdě udělat něco pro své zdraví, že věk je jen číslo. Dostala jsem dietní program, seznam vhodných potravin a za pomoci mé milé konzultantky jsem se do toho dala. Za půl roku mám o 20 kilo méně, cítím se výborně, zdravotní problémy skoro zmizely. Musím však dodat, že bez pomoci bych to nikdy nezvládla.

Tabulka výsledků

Jana Rácová

Věk: 72
Výška: 176 cm
-23.3 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 101.2 kg 77.9 kg
Obvod pasu 114 cm 91 cm

Další příběh

před

po

Jana Pokorná

Splněné přání

Můj příběh má začátek  někdy,  před  třemi  lety. Byla jsem s mojí sestrou na jedné letní akci a vyfotily jsme se s ...

-8 kg
Poradna
Svět zdraví Žďár nad Sázavou

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

506 853
zhubnutých kilogramů
93
poraden
204
specialistů