Jana Zálišová

Za půl roku se mi podařilo zhubnout 15 kg

před

po

Za půl roku se mi podařilo zhubnout 15 kg

Během posledních 20 let moje váha stoupla z 52 kg na 82 kg a to, při mé výšce 160 cm, bylo už opravdu neúnosné. Začala jsem hledat na internetu rady týkající se hubnutí a narazila jsem na odkaz stránky Světa zdraví. Přečetla jsem si některé příběhy lidí, kteří měli stejný problém jako já a po dlouhém zvažování jsem nakonec pobočku navštívila.

Do programu jsem vstupovala s obavami, protože nemám pevnou vůli, ale paní Mgr. Lýdie Stodolová mě velmi mile přijala a vysvětlila mi, co je špatného na mých dosavadních stravovacích návycích, tedy co je potřeba do budoucna změnit. Díky ní jsem zjistila, že hubnutí v žádném případě není o dietách, ale o výběru kvalitních potravin a o pravidelnosti. Dodržet 5 - 6 porcí jídel denně mi dělalo zpočátku problém, ale teď už si to neumím ani jinak představit.

Tímto chci paní Mgr. Lýdii Stodolové poděkovat za perfektní přístup a péči, kterou mi věnovala. Po celou dobu mě zahrnovala recepty, ze kterých budu čerpat ještě hodně dlouho.  

Za půl roku pod jejím vedením se mi podařilo zhubnout 15 kg.

Jana Zálišová

Věk: 43
Výška: 160 cm
-13.8 kg
6 měsíců
před po
Hmotnost 81 kg 67.2 kg
Obvod pasu 100 cm 79 cm

Další příběh

před

po

Anna Langerová

Po 10 letech jsem se rozhodla ke změně.... - 32 kg.

Vždycky jsem byla „plnoštíhlá“, dařilo se mi udržovat konstantní váhu, ale posledních 10 let bylo jako začarovaných, váha šla pořád pomalu a jistě...

-32 kg
Poradna
Svět zdraví Zlín

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

0
zhubnutých kilogramů
poraden
specialistů