Naděžda Zajícová

Za rok jsem zhubla necelých 20 kg

před

po

Za rok jsem zhubla necelých 20 kg

Než jsem objevila na internetu Svět zdraví, trápily mě velké bolesti kloubů, byla jsem unavená, bez energie, každý pohyb byl pro mě obtížný. Když jsem vyšla schody do druhého patra, na hodinu jsem si musela sednout, abych si odpočinula. Trápila jsem se i tím, že si v práci všimnou mého nízkého výkonu a budu muset odejít.

Nyní mám nové zkušenosti, které mi zlepšily kvalitu života, bolesti kloubů už nejsou tak intenzivní, do schodů vyjdu bez problémů a v práci si začali všímat mých dobrých výsledků v hubnutí a kolektiv si mě začal více vážit.

 

Za rok jsem zhubla necelých 20 kg

 

a mám v plánu v tomto směru pokračovat. Jídelníček sestavený specialisty ve Světě zdraví mi vyhovuje, rovněž kontroly 1-2x měsíčně byly pro mě důležité, abych nezklamala. Ochutnala jsem i kvalitní přípravky, které mi  také pomohly v hubnutí.

Na závěr bych ráda vyzdvihla profesionální práci specialistů ve Světě zdraví, jejich laskavý a také odborný přístup ke mně.

Děkuji

Naděžda Zajícová

Věk: 56
Výška: 158 cm
-18.1 kg
před po
Hmotnost 120.1 kg 102 kg
Obvod pasu 124 cm 116 cm

Další příběh

před

po

Andrea Sanigová

Andrea ve Světe Zdraví zhubla 10 kg

Do Světa zdraví jsem zavítala díky narůstajícím zdravotním problémům. Mimo zažívacích potíží, bolestí hlavy, stupňující únavou, jsem také trpěla...

-10 kg
Poradna
Svět zdraví Praha 2

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

526 212
zhubnutých kilogramů
91
poraden
194
specialistů