Zdeňka Pištorová

Dříve jsem na hubnutí neměla čas. Dnes už vím, že to byly jen výmluvy

před

po

Dříve jsem na hubnutí neměla čas. Dnes už vím, že to byly jen výmluvy

Před třemi lety jsem si na internetu vyplnila přihlašovací dotazník do Světa zdraví. Avšak potom jsem si to rozmyslela a kdykoliv, když se mi Svět zdraví ozýval, tak jsem nikdy neměla čas. Dnes vím, že to byly jen výmluvy.

Když už nebyl prostor na výmluvy, najednou to šlo

Když moje váha vystoupala na 107 kg, tak jsem se rozhodla, že to tedy zkusím. Musím upřímně napsat, že dnes těch výmluv lituji, protože se mi za rok podařilo snížit váhu o celých 25 kg. Cítím se teď mnohem lépe. Vím, že to nebylo vždycky jednoduché, ale díky paní Lýdii Zimové jsem to zvládla.

Začněte ještě dnes. Opravdu to funguje

Tímto příběhem bych chtěla podpořit a inspirovat ty, kteří začínají anebo se odhodlávají změnit svoje stravování. Chtěla bych také poděkovat Světu zdraví v Trutnově. Jsou tu opravdu moc hodní a ještě jednou jim za všechno moc děkuji. 

Tabulka výsledků

Zdeňka Pištorová

Věk: 48
Výška: 168 cm
-25.9 kg
12 měsíců
před po
Hmotnost 107.2 kg 81.3 kg
Obvod pasu 114 cm 77 cm

Další příběh

před

po

Klára Martínková

Je to jenom o vůli a touze chtít.

Jmenuji se Klára a je mi 33 let. Jednoho dne jsem se rozhodla, že bych měla konečně se svojí postavou něco dělat. Vždy jsem bývala spíše sportovní...

-18 kg
Poradna
Svět zdraví Poděbrady

Objednejte se na základní diagnostiku

Objednat se na základní diagnostiku organismu a konzultaci je snadné a můžete tak učinit právě teď. Vyplňte jednoduchý kontaktní formulář a naše asistentka s vámi domluví vhodný termín. Návštěva trvá 45–60 minut a nyní stojí akčních 200 Kč (akční cena platí pro první návštěvu klienta v poradně).

Přesný termín návštěvy s vámi dohodne asistentka poradny, kterou jste si vybrali, a která vás bude kontaktovat telefonicky v nejbližším možném termínu.

Je to k nám blízko

Svět zdraví v číslech

456 821
zhubnutých kilogramů
94
poraden
218
specialistů